آخرین جزییات انفجار نسیم شهر

به گزارش هدا بلاگ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در پی دیدار خود از محل انفجار نسیم شهر آخرین جزییات این حادثه را تشریح کرد.

آخرین جزییات انفجار نسیم شهر

به گزارش ایسنا، محمد تقی زاده، در تشریح جزییات حادثه انفجار نسیم شهر گفت: علت اصلی حادثه در دست بررسی است، اما دلیل انفجار، کپسولی بوده که در یک باطری سازی وجود داشته که این کپسول تحویل عوامل انتظامی شده تا علت حادثه بررسی شود.

وی اضافه نمود: بر اثر انفجار این کپسول مغازه باطری سازی تخریب شده و خود باطری ساز نیز متاسفانه فوت کرده است و دو مغازه مجاور نیز که یکی از آن ها جلوبندی سازی خودرو بوده تخریب شده اند. بیشتر مصدومین حادثه آسیب های سطحی داشتند که به صورت سرپایی درمان شدند.

وی ادامه داد: خسارت به ساختمان های مجاور جزئی و در حد شکستن شیشه بود؛ در حقیقت طبقات بالایی مغازه باطری سازی خسارت در حد ترک بر روی دیوار ها بوده که برای اطمینان تخلیه شدند، اما در سایر ساختمان های مجاور خسارت وارده در حد شکستن شیشه ها بوده است که برآورد ریالی خسارت ها امروز انجام خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه خسارت جدی به دو مغازه وارد شده است، اضافه نمود: اینکه در خبر ها اعلام شد در این حادثه خودرو ها آسیب دیدند تنها خودرو های عبوری بوده اند که در حد شکسته شدن شیشه و بر اثر پرتاب ترکش های ناشی از انفجار آسیب دیده اند.

وی ادامه داد: این حادثه در روز جمعه و تعطیل اتفاق افتاده و مغازه های مجاور نیز تعطیل بودند لذا خوشبختانه خسارت های جانی و مالی کمتری حادث شده چرا که اگر درون مغازه های مجاور خودرو و افراد برای اخذ خدمات خودرویی حضور داشتند شاید خسارت های جبران ناپذیر بسیار بیشتری در این حادثه مشاهده می کردیم.

تقی زاده تاکید کرد: بر همین اساس تمامی کارگاه ها و مغازه های ارائه کننده خدمات خودرویی (تعمیرگاه ها) به ویژه آن دسته که در نزدیکی بافت مسکونی قرار دارند باید به موارد ایمنی توجه ویژه ای داشته باشند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1568

به "آخرین جزییات انفجار نسیم شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزییات انفجار نسیم شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید