آمریکا 200 خانواده عناصر داعش را به عراق منتقل کرد

به گزارش هدا بلاگ، خبرگزاری رسمی سوریه اطلاع داد که نظامیان تروریست آمریکایی روز گذشته بیش از 200 خانواده داعشی را به عراق منتقل کردند.

آمریکا 200 خانواده عناصر داعش را به عراق منتقل کرد

از سفر با تور پاتایا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل هدا بلاگ، نظامیان تروریست آمریکایی همچنان به همکاری با گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق ادامه می دهند.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش داد که نیروهای اشغالگر آمریکایی، باز هم، چندین گروه از خانواده های عناصر داعش را از شمال شرق سوریه به عراق انتقال دادند.

خبرنگار سانا از استان حسکه سوریه اطلاع داد که نظامیان آمریکایی سه شنبه (روز گذشته) بیش از 200 خانواده داعشی را به عراق منتقل کردند.

وی تأکید کرد که نظامیان آمریکایی این 200 خانواده را از اردوگاه الهول در استان حسکه به عراق انتقال دادند.

طی ماه های گذشته، نظامیان آمریکایی، هزاران نفر از عناصر داعش و خانواده های آنان را از مناطق مختلف شرق و شمال شرق سوریه به داخل عراق و پایگاه های غیرقانونی خود در سوریه منتقل نموده اند.

در همین ارتباط، نظامیان آمریکا 21 آذر ماه جاری 300 نفر از اعضای خانواده های داعش را از اردوگاه الهول به عراق منتقل کردند.

منابع خبری نیز اخیرا اعلام کردند (+) که روانشناسان آمریکایی در این اردوگاه، با تأکید بر اصول وهابیت، در حال تربیت نسل جدیدی از تروریست های تکفیری هستند.

بر اساس آمار سازمان ملل متحد در اواخر ماه نوامبر، 69 هزار نفر در اردوگاه الهول ساکن هستند که 40 درصد سوری، 45 درصد عراقی و 15 درصد از دیگر ملیت ها هستند.

اردوگاه الهول تحت کنترل شبه نظامیان عموما کُرد سوری موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه است. این شبه نظامیان تحت حمایت آمریکا قرار دارند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 134

به "آمریکا 200 خانواده عناصر داعش را به عراق منتقل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا 200 خانواده عناصر داعش را به عراق منتقل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید