اصفهان، نویدکیا: شانس صعود از گروه مان را داریم، طرفداران سپاهان فراتر از یک فوتبالیست حمایتم نموده اند

به گزارش هدا بلاگ، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: قبول دارم که بازی های سختی در آسیا در پیش داریم و باید بسیار باهوش و بابرنامه بازی کنیم اما این شانس را هم داریم که بتوانیم از گروه خود صعود کنیم.

اصفهان، نویدکیا: شانس صعود از گروه مان را داریم، طرفداران سپاهان فراتر از یک فوتبالیست حمایتم نموده اند

به گزارش خبرنگاران از اصفهان ، محرم نویدکیا درباره شرایط سپاهان در آستانه ملاقات با النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: اگر شرایط برای ما سخت است برای حریفان نیز به همین شکل است. درست است که رقبا بازیکنان گران قیمتی جذب نموده اند و نفرات خوبی دارند اما به نظر من تفاوت بازیکنان عظیم و کوچک در جزئیات تعیین می گردد و بیشتر آنها در کلیات مشابه یکدیگر هستند.

وی اضافه کرد: این طور نیست که چون بازیکن گران و میلیون دلاری نداریم نتوانیم با حریفان خود رقابت کنیم. قبول دارم که بازی های سختی در پیش داریم و باید بسیار باهوش و بابرنامه بازی کنیم اما این شانس را هم داریم که بتوانیم از گروه خود صعود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره بازگشت خود به این تیم گفت: در اواخر دوران بازیگری بعضی سوءتفاهم ها میان من و باشگاه سپاهان پیش آمد و در 4 سال گذشته ارتباط نزدیکی با باشگاه نداشتم و خیلی هم به کار کردن راغب نبودم و دلم می خواست چند سالی استراحت کنم و سپس درباره آینده ام تصمیم بگیرم. با آمدن محمدرضا ساکت به باشگاه سپاهان صحبت هایی با هم داشتیم که ابتدا کاملاً محبت آمیز بود اما کم کم به اینجا ختم شد که با یکدیگر همکاری کنیم. باشگاه همه چیز را برای من فراهم نموده و مشکل خاصی نیست. امیدوارم بتوانم ایده های خوبی به سپاهان بیاورم و تیم خوبی بسازیم.

وی ادامه داد: البته در این چند سال فوتبال را کاملاً رصد نموده ام چون دوست داشتم روزی کار فنی انجام دهم و به همین دلیل بود که وقتی به سپاهان آمدم زیاد اصرار بر جذب بازیکنان جدید نداشتم. به نظر من سپاهان تیم خوبی است و تنها باید دیدگاه بازیکنان نسبت به نوع و سبک بازی تیم را تغییر دهیم و فکر می کنم با این کار احتیاجی به تغییرات زیاد و جابه جایی بازیکنان نداریم.

نویدکیا درباره قرارداد 3 ساله خود با سپاهان و آینده این تیم و تیم های پایه آن خاطرنشان کرد: اگر بازیکنانی که در تیم های پایه سپاهان رشد نموده و فوتبال را اینجا و در ساختاری نسبتاً حرفه ای یاد گرفته اند و در حال حاضر در تیم های دیگر حضور دارند را در یک تیم جمع کنیم تیمی تراز اول خواهیم داشت. به خاطر دیدگاه خودم و پس از جمع بندی با مسئولان باشگاه، با سپاهان قرارداد بلندمدت بستم و این دلیل نمی گردد فکر کنیم چون قرارداد 3 ساله دارم نتایج سال اول یا دوم مهم نیست. اگر نتوانم در تیم تغییرات ایجاد کنم و به این نتیجه برسم که توانایی این کار را ندارم به قرارداد 3 ساله فکر نمی کنم و قطعاً از سپاهان جدا می شوم تا فردی بیاید که بتواند در تیم تغییر ایجاد کند.

وی اضافه کرد: با سپاهان قرارداد 3 ساله بستم تا دید بلندتری داشته باشم و برنامه ریزی بهتری انجام دهم، اما این طور نیست که هر اتفاقی در سال اول و دوم افتاد مهم نباشد. تیم فعلی سپاهان با هر کسی که جای من باشد توانایی قهرمانی دارد چون بازیکنان فوق العاده ای داریم و در بسیاری از پست ها در 2 سال گذشته بازیکنان خوبی به خدمت گرفته شده اند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان توضیح داد: نمی توانم این موضوع را کتمان نموده و مانند خیلی افراد فرار رو به جلو داشته باشم و بگویم در پست های مختلف چند بازیکن کم داریم. شاید به خاطر نوع فوتبال خود چند تغییر ایجاد کنیم وگرنه همین تیم نیز شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد.

وی درباره حمایت طرفداران سپاهان از او گفت: قطعاً اگر اصفهانی ها شامل طرفداران و رسانه ها به ما یاری ننمایند این اتفاق نمی افتد و فوتبال بدون طرفدار لذتی ندارد، بنابراین به حمایت طرفداران سپاهان احتیاج داریم و مطمئن هستم که آنها این کار را انجام می دهند. آنها سا ل ها از من فراتر از یک فوتبالیست حمایت نموده اند و امیدوارم باز هم این کار را انجام دهند و به کسب نتایج خوب خوش بین هستم.

نویدکیا ادامه داد: تبریک گفتن ها و تعارفات معمول برای الان است و باید بتوانم فراتر از این موارد برای سپاهان فکر کنم. اینکه مردم من را دوست دارند یا رسانه های اصفهان از من حمایت می نمایند حد و حدودی دارد ولی نمی توانم انتظار داشته باشم این حمایت ها همیشه ادامه داشته باشد. آنها باید تغییر را در سپاهان ببینند و اگر تفاوتی نبینند قطعاً نباید انتظار حمایت از آنها داشته باشم.

165، ف

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1592

به "اصفهان، نویدکیا: شانس صعود از گروه مان را داریم، طرفداران سپاهان فراتر از یک فوتبالیست حمایتم نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، نویدکیا: شانس صعود از گروه مان را داریم، طرفداران سپاهان فراتر از یک فوتبالیست حمایتم نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید