بارش برف و باران در جاده های 18 استان ، 5 جاده مسدود است

به گزارش هدا بلاگ، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بارش برف و باران در جاده های 18 استان از جمله استان های اردبیل، اصفهان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، خوزستان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، قزوین و گیلان اطلاع داد.

بارش برف و باران در جاده های 18 استان ، 5 جاده مسدود است

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در تبادل نظر با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد روزانه محور کندوان از 25 تا 27 آبان

وی اظهار کرد: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران از روز 25 آبان تا 27 آبان 99 از ساعت 6 صبح تا 17 به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت در کیلومتر 35 تا 55 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و هراز انجام می گردد.

تردد روان در جاده های تهران - شمال

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت نشان می دهد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج

محرابی نیا بیان نمود: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نشان می دهد.

بارش برف و باران در جاده های 18 استان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها درباره شرایط جوی جاده ها بیان نمود: در حال حاضر در آزادراه قزوین - رشت بارش باران داریم و در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال فاقد بارش است و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی با اشاره به بارش برف و باران در بعضی محورهای استان های اردبیل و اصفهان، از بارش باران در بعضی جاده های استان هایی آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، لرستان، همدان، زنجان، قزوین، گیلان و خراسان جنوبی اطلاع داد.

کمترین ترافیک جاده ای بین ساعات 3 تا 4 صبح

محرابی نیا گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2291 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.5 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

پرترافیک ترین جاده های کشور در شبانه روز گذشته

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه نمود: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران با حدود 114 هزار تردد ثبت شد و پس از آن آزادراه تهران-کرج با بیش از 112 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با بیش از 110 هزار تردد، پرترددترین جاده کشور بود.

انسداد 5 جاده به دلیل نبود ایمنی

وی بیان نمود: در حال حاضر کماکان محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور خرم آباد - پلدختر، جاده شهداد - نهبندان و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1916

به "بارش برف و باران در جاده های 18 استان ، 5 جاده مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش برف و باران در جاده های 18 استان ، 5 جاده مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید