تعداد سیم کارت های ثبت شده به نامتان را با پیامک استعلام کنید

به گزارش هدا بلاگ، وزارت ارتباطات با معرفی سامانه استعلام سرویس های مخابراتی گفت که کاربران می توانند از تعداد سیم کارت هایی که به نامشان ثبت شده با ارسال پیامک به سرشماره 3000150 آگاه شوند.

تعداد سیم کارت های ثبت شده به نامتان را با پیامک استعلام کنید

وزارت ارتباطات با معرفی سامانه استعلام سرویس های مخابراتی به عنوان راهی برای سرانجام دادن به سوءاستفاده ها، اظهار داشت: برای ساماندهی سیم کارهای با هویت متناقض، سامانه استعلام خدمات مربوط به سرویس های مخابراتی ثبت شده به نام مشترکان، راه اندازی شده است؛ سامانه ای که راه های سوءاستفاده به وسیله سیم کارت و سایر خدمات ارتباطی را مسدود می نماید.

این سامانه از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی راه اندازی شده است.

در این سامانه کاربران می تواند تعداد تمامی سرویس های مخابراتی که به نام وی ثبت شده است را استعلام نمایند. نتیجه این استعلام به خط تلفن همراه اعلام شده توسط کاربر، پیامک می گردد.

در فاز اول طرح، تعداد سیم کارت های کاربران در اپراتورهای تلفن همراه و در فازهای بعد، تعداد سایر سرویس های مخابراتی نظیر ADSL، تلفن ثابت، TD-LTE، وایمکس و… اعلام می گردد.

برای مراجعه به این سامانه، کاربر باید به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به نشانی www.cra.ir و بخش استعلام سرویس های مشترکان مراجعه نموده و با ثبت اطلاعات هویتی خود، پیامک حاوی تعداد سیم کارت های ثبت شده و سایر خدمات سرویس های مخابراتی به نام وی را به وسیله پیامک دریافت کند.

همچنین کاربران می توانند از تعداد سیم کارت هایی که به نامشان ثبت شده است با ارسال پیامک حاوی شماره ملی خود به سرشماره 3000150 آگاه شوند.،مهر

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1857

به "تعداد سیم کارت های ثبت شده به نامتان را با پیامک استعلام کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد سیم کارت های ثبت شده به نامتان را با پیامک استعلام کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید