تمامی مددجویان کمیته امداد مشمول دریافت بسته معیشتی هستند؛کسی جا نمی ماند

به گزارش هدا بلاگ، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها 100 مددجویان کمیته امداد بسته حمایت معیشتی دریافت می نمایند.

تمامی مددجویان کمیته امداد مشمول دریافت بسته معیشتی هستند؛کسی جا نمی ماند

سید مرتضی بختیاری در گفت وگو با هدا بلاگ، درباره میزان پرداخت بسته معیشتی به مددجویان کمیته امداد گفت: این بسته به شکل نقدی (مانند سایر مشمولان) به حساب مددجویان کمیته امداد امام خمینی واریز شده است. روز گذشته آخرین آمار پرداخت این بسته معیشتی احصاء و در اختیار وزارت رفاه نهاده شد تا در صورت وجود مغایرت در واریز این بسته حمایتی، اطلاعات آن اخذ گردد.

وی اضافه نمود: در صورتی که اختلاف آماری وجود داشته باشد و عده ای از مددجویان هنوز بسته معیشتی خود را دریافت ننموده باشند، 100 درصد به آنها پرداخت می گردد چرا که سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام نموده است که مددجویان کمیته امداد و مددجویان بند الف تبصره 1، 100 درصد بسته معیشتی دریافت می نمایند.

بختیاری ادامه داد: اگر احیانا عده ای هنوز دریافت ننموده اند، ممکن است این تاخیر به دلیل مسائل فنی باشد که به محض رفع شدن این بسته معیشتی به حساب آنها واریز می گردد، با این وجود به نظر می رسد اکثر مددجویان کمیته امداد بسته حمایتی خود را دریافت نموده اند و به حساب یک میلیون و 350 هزار خانواده این بسته حمایت معیشتی واریز شده است. به این ترتیب این اطمینان خاطر را به مددجویان کمیته امداد می دهم که از بسته حمایت معیشتی جا نخواهند ماند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 89

به "تمامی مددجویان کمیته امداد مشمول دریافت بسته معیشتی هستند؛کسی جا نمی ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی مددجویان کمیته امداد مشمول دریافت بسته معیشتی هستند؛کسی جا نمی ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید