توصیه مدیر عامل دلتا بر لزوم توسعه تفکر رقابتی

به گزارش هدا بلاگ، روز شنبه، چهارم شهریور ماه، یک بار دیگر ضیافت ماهانه مجموعه آژانس های مسکن دلتا برگزار گردید و مدیران ارشد، مدیران معاملات، سرپرستان، مشاوران و دست اندرکاران این مجموعه، گرد هم آمدند تا احراز رتبه اول را که این بار هم به آژانس 5 اختصاص داشت، جشن بگیرند.

توصیه مدیر عامل دلتا بر لزوم توسعه تفکر رقابتی

در این مراسم که با حضور محمد تقوی مدیر عامل دلتا برگزار گشت، وی ضمن اعلام احراز مقام اول آژانس 5، این موفقیت را به مدیران و کادر اجرایی و اداری این آژانس تبریک گفت.

مدیریت عالی دلتا در این مراسم همچنین با اعلام لحظاتی سکوت به مناسبت درگذشت مرحوم کریمی، یکی از همکاران با سابقه مجموعه، از سخت کوشی و مسئولیت شناسی وی قدردانی کرد.

تقوی در ادامه، با اشاره به اهمیت هنر مدیریت در کار مشاوره املاک گفت: مدیران معاملات و سرپرستان باید شرایطی را ایجاد نمایند که انگیزه های لازم برای مشاوران و کارکنان فراهم گردد؛ به گونه ای که پس از کسب موفقیت های پی در پی، شوق همکاران نسبت به تکرار موفقیت ها نگردد.

وی با اشاره به کسب مقام اول آژانس 5 گفت: این موفقیت بدان معناست که مدیران و سرپرستان این آژانس بسیار عالی عمل نموده اند و من این تیم را تحسین می کنم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم.

تقوی در نهایت با اشاره به این مساله که باید تفکر رقابتی در میان مجموعه دلتا گسترش پیدا کند، اظهار امیدواری کرد که همکاران این مجموعه موفقیت های بیشتری به دست آورند.

وی به عنوان نمونه موفقیت در مدیریت، به تجربه دو بار مدیریت پارسا تقوی در آژانس 5 اشاره نمود که به طور متناوب، در فاصله سال های 1384 تا 1391 صورت گرفت و در هر دو دوره رکوردهای بسیار خوبی برجای گذاشته شد؛ برای مثال در دوره اول آژانس 5 توانست 9 بار متوالی مقام اول را کسب کند.

وی در انتها، خطاب به همکاران دلتا یادآور شد: آژانس های املاک دلتا ظرفیت و قابلیت های بسیار بالایی دارند و اگر مصمم باشید و با عشق و اعتقاد کار خودتان را دنبال کنید، مسلما به درآمدها و موفقیت های بسیار بالایی دست می یابید.

لازم به ذکر است که برترین های دلتا در ماه گذشته به این شرح بودند:

رده بندی مدیران معاملات مجموعه دلتا:

 • کهنسال، به عنوان مدیر برتر معاملات کل آژانس های دلتا.
 • سیار مدیر معاملات دوم.
 • قربانی مدیر معاملات سوم.

رده بندی آژانس های برتر مجموعه دلتا

 • آژانس 5 به عنوان آژانس اول
 • آژانس 850 به عنوان آژانس دوم
 • آژانس 2*2 به عنوان آژانس سوم

رده بندی سرپرستان برتر مجموعه دلتا

 • دانایی سرپرست اول
 • تابش سرپرست دوم
 • قاسمی سرپرست سوم

با این شرح که اختلاف نفر اول با نفرات بعدی نسبت به ادوار قبلی خیلی کمتر شده بود.

رده بندی مشاوران برتر مجموعه دلتا

 • ساشا مشاور اول
 • روزبهانی مشاور دوم
 • آرام مشاور سوم (که همگی از آژانس 5 بودند)

همچنین مدیریت دلتا از آقای نجفی مسئول امور اداری و اقتصادی آژانس 5 نیز با اعطای تقدیرنامه و جایزه نقدی تقدیر کرد.

لازم به ذکر است که چون آژانس 5 سه بار متوالی اول شده بود، کاپ قهرمانی برای همواره در اختیار این مجموعه باقی ماند و یک کاپ جدید برای ماه چهارم ساخته و در اختیار این آژانس نهاده شد. اگر این آژانس برای ششمین ماه متوالی مقام اول را کسب کند کاپ دوم را نیز از آن خود خواهد نمود./

منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 204

به "توصیه مدیر عامل دلتا بر لزوم توسعه تفکر رقابتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه مدیر عامل دلتا بر لزوم توسعه تفکر رقابتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید