حزب الله لبنان: ما خواستار دولتی کارآمد و فراگیر هستیم

به گزارش هدا بلاگ، معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت که مقاومت خواستار تشکیل دولتی کارآمد و تا حد امکان فراگیر و مورد تایید و حمایت نمایندگان ملت است.

حزب الله لبنان: ما خواستار دولتی کارآمد و فراگیر هستیم

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از المنار، شیخ نعیم قاسم معاون سید حسن نصرالله در سخنانی در محفل عاشورایی دومین شب ماه محرم بر لزوم تشکیل دولتی کارآمد و سازنده تاکید کرد.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان شرح داد: ما خواستار دولتی هستیم که کارآمد و تا حد امکان فراگیر و طبق قانون اساسی کشور، مورد حمایت و تایید نمایندگان مردم باشد.

شیخ نعیم قاسم اضافه کرد: حزب الله خواستار تشکیل دولتی است که قادر به انجام اصلاحات در کشور و مبارزه با فساد باشد و ما را از این شرایط نجات دهد.

وی ضمن رد اتهامات وارده به حزب الله در خصوص انباشت مهمات در بندر بیروت گفت که ظرف چند ساعت مشخص شد که آنها دروغ می گویند و نیرات انباشت شده برای حزب الله نیست و پس از متهم کردن و روشن شدن موضوع، درباره آن اظهار بی اطلاعی کردند.

شیخ نعیم قاسم ادامه داد: آنها برای اثبات ادعاهای خود برای جمع آوری سند و مدرک اقدام کردند تا با هدف تضعیف مقاومت، به حزب الله ضربه بزنند، اما همه چیز به خود آنها بازگشت و مشخص شد که ود آنها مسئول انفجار بندر بیروت هستند.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت که تبلیغات و همجمه های دروغین علیه حزب الله و مقاومت، به جایی نخواهد رسید و عاملان آن در نهایت ناامید می شوند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1388

به "حزب الله لبنان: ما خواستار دولتی کارآمد و فراگیر هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب الله لبنان: ما خواستار دولتی کارآمد و فراگیر هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید