خبرنگاران استاندار خراسان جنوبی از فرودگاه بیرجند بازدید کرد

به گزارش هدا بلاگ، بیرجند - خبرنگاران - استاندار خراسان جنوبی روز پنجشنبه از بخش های مختلف فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند بازدید کرد و گفت: فرودگاه باید در خور شأن استان توسعه پیدا کند.

خبرنگاران استاندار خراسان جنوبی از فرودگاه بیرجند بازدید کرد

حمید ملانوری به منظور ارزیابی زیرساخت های فرودگاهی و هوانوردی استان در فرودگاه بیرجند حضور یافت و از سامانه های ناوبری پیشرفته فرودگاهی مستقر در برج مراقبت، تجهیزات اطفای حریق و آتش نشانی، سالن های ترانزیت و انتظار، پروژه احداث پاویون و سایر قسمت های فرودگاه مرکز استان بازدید کرد.

استاندار خراسان جنوبی در این بازدید گفت: فرودگاه از چشم اندازهای بسیار مهم استان است و مسافران، گردشگران، سرمایه گذاران، مسئولان و افرادی که به هر دلیل به استان سفر می نمایند، اولین زیرساختی که می بینند، فرودگاه است.

وی اضافه کرد: فرودگاه از زیرساخت های اصلی توسعه استان است که در حوزه حمل و نقل، نقش اساسی دارد.

ملانوری با تاکید بر این که فرودگاه باید در خور شأن استان توسعه پیدا کند گفت: طی سال های گذشته، اقدامات خوبی در راستای توسعه و بهسازی فضای فرودگاه اجرا شده و در حال حاضر طرح توسعه ترمینال و احداث پاویون در دست اجراست.

وی ادامه داد: با توجه به پیشرفت فیزیکی ترمینال و برنامه ریزی هایی که برای ادامه کار اجرا شده، امیدواریم این پروژه تا سرانجام سه ماه اول سال 1400 به بهره برداری برسد.

استاندار خراسان جنوبی گفت: برای تکمیل پاویون و محوطه سازی نیز مقرر شد، برنامه ریزی گردد.

وی گفت: توسعه شرایط موجود و رسیدگی به مسایل جنبی نیز در قالب کار مشترک و با حضور همه دستگاه های مرتبط پیگیری خواهد شد.

ملانوری در این بازدید با اعتقاد به این که فرودگاه، مدخل و ورودی استان است، دستورات لازم را برای بهسازی فضای موجود و تامین زیرساخت های رفاهی مورد احتیاج مسافران صادر کرد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی و جمعی از مدیران ستادی نیز در این بازدید حضور داشتند.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2125

به "خبرنگاران استاندار خراسان جنوبی از فرودگاه بیرجند بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار خراسان جنوبی از فرودگاه بیرجند بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید