سخنگوی LG تعطیلی بخش موبایل این شرکت را تکذیب کرد

به گزارش هدا بلاگ، با وجود تلاش های LG برای تغییر رویکرد و ارائه محصولات نوآورانه، طی چند سال گذشته بخش موبایل این شرکت سودآور نبوده است. گوشی های LG مورد توجه زیادی قرار نمی گیرند و به همین خاطر کارشناسان زیادی بر این باور هستند که این شرکت باید ساخت گوشی های هوشمند را رها کند و بر روی حوزه های سودآور دیگری تمرکز کند. حالا در همین رابطه، سایت The Elec گزارشی منتشر کرده که طبق آن LG قصد دارد بخش موبایل را تعطیل کند. اما سخنگوی LG در واکنش به این گزارش، موضوع تعطیلی بخش موبایل را تکذیب کرده است.

سخنگوی LG تعطیلی بخش موبایل این شرکت را تکذیب کرد

بر اساس این گزارش که حالا از سایت The Elec حذف شده، شرکت LG به بخشی از کارمندان خود اطلاع داده که بخش موبایل در حال تعطیلی است و این خبر رسما در انتهای ماه جاری میلادی اعلام خواهد شد. این گزارش افزوده که LG به کارمندان خود دستور داده توسعه تمام گوشی ها، به غیر از پروژه 1، را متوقف کنند. باید خاطرنشان کنیم پروژه 1 نام مستعار اولین گوشی رول شونده LG محسوب می شود.

اگرچه این شرکت به طور رسمی گزارش فوق را تکذیب کرده، اما باید بگوییم که بر اساس گزارش ها LG قصد دارد برای کاهش هزینه ها و تمرکز بیشتر روی گوشی های پرچم دار، تولید بخشی از گوشی های پایین رده و میان رده های خود را به شرکت های چینی واگذار کند. با این حال، هنوز گزارش یا مدارک موثقی مبنی بر تعطیلی کل بخش موبایل این شرکت منتشر نشده است.

  • 5 کار که LG در سال 2021 باید انجام دهد

منبع: XDA Developers

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2270

به "سخنگوی LG تعطیلی بخش موبایل این شرکت را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی LG تعطیلی بخش موبایل این شرکت را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید