علاقه تاتنهام به مهدی طارمی تأیید شد

به گزارش هدا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، مهدی طارمی بعد از درخشش با پیراهن پورتو در فصلی که گذشت و گلزنی مقابل یوونتوس و چلسی، زیر نظر چند باشگاه عظیم قرار گرفته است. پیشنهادهایی که طارمی دارد هنوز رسمی نشده اند، ولی مسئولان باشگاه تاتنهام پیشنهاد این باشگاه لندنی را به طور ضمنی تأیید نموده اند.

علاقه تاتنهام به مهدی طارمی تأیید شد

سیمون فلشتاین، رئیس بخش ارتباطات و جذب سرمایه تاتنهام درباره این پیشنهاد به فرهیختگان گفت: باشگاه ما در سه هفته گذشته دست کم با 20 مورد که به تایید کادرفنی تازه باشگاه هم رسیده، مذاکره داشته است. ستاره ایرانی پورتو هم یکی از این موارد بوده و البته این مذاکرات رسانه ای نشده و شما به احتمال زیاد از منابع داخلی کشور خود در جریان این مذاکره قرار گرفته اید.

تونی استیونس، مدیر بخش روابط عمومی باشگاه تاتنهام نیز در این باره گفت: طارمی را می شناسم و از درخشش وی در پورتو با خبر هستم. بازیکنان ایرانی معروفی در فوتبال اروپا خوش درخشیده اند. به نظر من تصمیم نهایی با کادر فنی و مربی است و هنوز حتی نمی توانم و نباید درباره صحت این خبر یا شایعه بودن آن به شما چیزی بگویم. این را می دانم که چند باشگاه انگلیسی به این بازیکن ایرانی علاقه دارند، طبیعی هم هست، مدیر برنامه این بازیکنان در این مقطع زمانی از فصل فیلم بازیکن را به باشگاه های مختلف ارسال می نمایند و تماشای این فیلم ها و ارسال ایمیل تاییدیه برای دریافت این مرسوله ها الزاما به معنای مذاکره پیشرفته برای خرید یا فروش یک بازیکن نیست.

استیونس در ادامه بیان نمود: اگر قرار بر استخدام این بازیکن باشد، درنگ نخواهیم کرد، البته که با این شرایط کار کمی سخت خواهد شد و من در این لحظه از جزئیات قرارداد او خبر ندارم و همواره یک موردی در قراردادها هست که ممکن است همه چیز را تحت تاثیر خود قرار بدهد. در هرحال برای جذب این بازیکن مشکل اقتصادی نخواهیم داشت. باید همه چیز سنجیده و معین گردد که یک بازیکن به درد تیم می خورد یا خیر، مسائل اقتصادی مواردی هستند که پس از موارد فنی مورد آنالیز قرار خواهند گرفت.

منبع: فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2916

به "علاقه تاتنهام به مهدی طارمی تأیید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علاقه تاتنهام به مهدی طارمی تأیید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید