فدراسیون فوتبال پاسخ اظهارات مسئول حقوقی اش را داد

به گزارش هدا بلاگ، فدراسیون فوتبال پیرو اظهارات رئیس دپارتمان امور حقوقی فدراسیون توضیحاتی را جهت تنویر افکار عمومی ارائه کرد.

فدراسیون فوتبال پاسخ اظهارات مسئول حقوقی اش را داد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، درباره اظهارات نامبرده مبنی بر بی اطلاعی از مفاد قرارداد مارک ویلموتس، گفتنی است که قرارداد مذکور با مشورت کارشناسان صاحب نظر در حقوق ورزش و بین الملل تنظیم شده است و عدم دخالت رئیس دپارتمان امور حقوقی فدراسیون که مسئول پیگیری امور حقوقی داخلی است، به معنای عدم استفاده از نظر کارشناسان حقوقی صاحب نظر در این حوزه نیست.

تیم حقوقی فدراسیون نیز متشکل از وکلای باتجربه داخلی و خارجی در حال دفاع از این پرونده هستند و اتفاقا قرارداد این تیم حقوقی تحت نظر مسئول دپارتمان حقوقی فدراسیون تنظیم شده و وی در جلساتی که با تیم حقوقی در فدراسیون تشکیل شده است حضور داشته و در فرآیند انتخاب وکلا و تنظیم قرارداد آنها مشارکت نموده اند.

قرارداد مارک ویلموتس حاوی نکات بسیار خوبی در راستای حفظ حقوق فدراسیون و از جمله شرط وجه التزام است که همین موضوع، اینک امیدواری فراوانی را برای وکلای مسئول پیگیری پرونده ایجاد نموده است.

در مورد اساسنامه فدراسیون نیز، تدوین پیش نویس اساسنامه و سایر مقررات و آیین نامه های فدراسیون وظیفه ذاتی کمیته تدوین مقررات فدراسیون است که بر اساس جدول زمانی مورد تایید فیفا و با ملاحظه نظرات دریافتی اعضای مجمع و الزامات داخلی و بین المللی در حال اجرا است و قاعدتا این موضوع خارج از حوزه فعالیت دپارتمان حقوقی است.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 713

به "فدراسیون فوتبال پاسخ اظهارات مسئول حقوقی اش را داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال پاسخ اظهارات مسئول حقوقی اش را داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید