ماجرای تحویل پرندگان شکاری پارک پردیسان به قوشبازان چیست؟

به گزارش هدا بلاگ، منتظمی درباره انتشار خبرهایی مبنی بر انتقال پرندگان شکاری پارک پردیسان به قوشبازان توضیحاتی داد.

ماجرای تحویل پرندگان شکاری پارک پردیسان به قوشبازان چیست؟

شهاب الدین منتظمی مدیرکل دفتر حیات وحش و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست در گفت وگو با خبرنگار ، با اشاره به خبر هایی منتشر شده مبنی بر انتقال پرندگان شکاری پارک پردیسان به قوشبازان و مراکز غیر استاندارد اظهار کرد: خبر انتقال پرندگان شکاری پارک پردیسان به قوشبازان صحت ندارد و چنین عملی امکان پذیر نخواهد بود.

او در ادامه گفت: حیوانات موجود در پارک پردیسان به مراکزی داده می گردد که ادارات حفاظت محیط زیست از آن مرکز بازدید و آن را تایید نمایند، به غیر از این تحویل گونه به هیچ وجه انجام نمی گردد.

مدیرکل دفتر حیات وحش و تنوع زیستی سازمان محیط زیست گفت: مراکز و باغ وحش هایی که برای تحویل گونه به اداره محیط زیست استان درخواست می دهند، اگر درخواستشان تایید گردد گونه حیوانی به آنها تحویل داده خواهد شد.

منتظمی با تاکید بر اینکه تمامی متقاضیان ابتدا برای تحویل گونه باید به اداره کل محیط زیست مراجعه نمایند، توضیح داد: بخش زیادی از گونه های موجود در پارک پردیسان رهاسازی شده و اخیرا پرنده های شکاری ای که قابلیت رهاسازی نداشتند به 4 مرکز مورد تایید تحویل داده شده است.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 734

به "ماجرای تحویل پرندگان شکاری پارک پردیسان به قوشبازان چیست؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "ماجرای تحویل پرندگان شکاری پارک پردیسان به قوشبازان چیست؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای تحویل پرندگان شکاری پارک پردیسان به قوشبازان چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید