نینتندو: فرایند ساخت Bayonetta 3 به خوبی دنبال می شود

به گزارش هدا بلاگ، برای چندمین سال متوالی است که نینتندو در E3 یا مراسم های دیگر خود اشاره ای به بایونتا 3 (Bayonetta 3) نکرده است یا نمایش جدیدی از این بازی را به مخاطبان نشان نداده است. این در حالی است که بازی بایونتا 3 اولین بار در مراسم گیم اواردز سال 2017 به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ معرفی شد و اکنون چیزی حدود 4 سال از معرفی آن سپری شده است.

نینتندو: فرایند ساخت Bayonetta 3 به خوبی دنبال می شود

بعد از معرفی اولیه بایونتا 3، این بازی چند سالی است که به صورت کامل در سکوت خبری فرو رفته است و فقط گاهی نینتندو یا استودیو پلاتینیوم گیمز این اطمینان را به طرفداران می دهد که بازی همچنان در حال ساخت است. در مصاحبه جدیدی عوامل شرکت نینتندو دوباره جمله ای با چنین مضمونی اعلام کرده اند و امید طرفداران را همچنان نگه داشته اند.

در گفتگوی جدیدی که تامور حسین (Tamoor Hussain) از وب سایت گیم اسپات با نیت بیلدورف (Nate Bihldorff) و بیل ترینِن (Bill Trinen) از نینتندو داشته است، او درباره مراسم اخیر نینتندو در E3 پرسش هایی را انجام داده است. در بخشی از این مصاحبه، تامور حسین همان سؤالی را پرسید که گیمرها منتظر آن بودند: بایونتا 3 کجاست؟. نیت بیلدورف ابتدا در پاسخ به این سؤال با تائید این موضوع اعلام کرد که این بازی قطعاً همچنان وجود دارد و در حال ساخت. سپس بیل ترینن اضافه کرد که نه تنها بازی واقعی است، بلکه فرایند ساخت و پیشروی آن هم به خوبی دنبال می شود.

بیل ترینن توضیح می دهد: ما دوست داریم وقتی آمادگی آن را داریم، بازی ها را نشانتان دهیم و قطعاً ما دوست داریم این چیزها را زمانی نشان دهیم که توسعه دهندگان آماده نشان دادنشان به شما باشند. پس همچنان گوش به زنگ باشید.

درست است که این صرفاً یک اطلاعیه کوتاه و جزئی به نظر می رسد اما برای طرفداران این بازی محبوب که اکنون نگران شرایط آن هستند، همین هم کافی است تا کمی از شرایط بایونتا 3 اطمینان حاصل کنند. اگرچه چند سال از معرفی بازی سپری شده است اما تنها چیزی که تا به امروز از آن دیده ایم فقط همان تریلر سینمایی بازی است که در زمان معرفی اولیه نشان داده شده است.

بعضی شایعات یا بهتر است بگوییم آرزوهای طرفداران این احتمال را قائل شده است که ممکن است بازی هم زمان با معرفی مدل پیشرفته و قوی تر کنسول سوییچ دوباره نشان داده شود و حتی همزمان با آن عرضه شود. با این حال، شواهد قانع کننده ای هنوز درباره این موضوع وجود ندارد و شاید بتوانیم با اطلاعات فعلی بگوییم که بازی به احتمال زیاد به امسال هم نخواهد رسید و در سال 2021 هم عرضه نخواهد شد. هرچند، امیدواریم که این حدس اشتباه باشد.

این را هم باید در نظر بگیریم که شیوع کرونا در فرایند ساخت بازی وقفه هایی ایجاد کرده و توسعه آن را دشوارتر ساخته است. با این وجود، بالاخره باید در یک سال آینده چیزهای بیشتری از آن ببینیم تا به صورت دقیق تری از شرایط این بازی آگاه شویم و نگرانی هایمان هم راجع به آن کم شود.

منبع: Game Informer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3042

به "نینتندو: فرایند ساخت Bayonetta 3 به خوبی دنبال می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نینتندو: فرایند ساخت Bayonetta 3 به خوبی دنبال می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید