پست های قدیمی در ایکس ناپدید شدند

به گزارش هدا بلاگ، ایسنا: وب سایت ورج نوشت: هنوز معلوم نیست این مشکل چه زمانی شروع شد اما بعدازظهر روز شنبه تعدادی از کاربران به آن اشاره کردند. به نظر می رسد این مشکل برای توییت هایی پیش آمده که قبل از دسامبر سال 2014 منتشر شده اند و در مشاهده ویدئوها، اختلالی پیش نیامده است.

پست های قدیمی در ایکس ناپدید شدند

با وجود این حدس که ناپدید شدن این پست ها ممکن است یک اقدام عمدی و با هدف کاهش هزینه از سوی ایلان ماسک باشد اما این حقیقت که ویدئوهای ارسال شده، حذف نشده اند، از وجود نوعی خطا یا باگ حکایت دارد که از زمان خریداری شدن توییتر به وسیله ایلان ماسک در اکتبر سال گذشته، به دفعات مشاهده شده است.

به نظر می رسد ناپدید شدن تصاویر و لینک ها با تغییراتی مرتبط باشد که توییتر در سال 2016 ایجاد کرد و یک غنی سازی URL پیشرفته را برای نشان دادن پیش نمایش های وب سایت های لینک شده و ضمیمه هایی که در محدودیت 140 کاراکتری توییتر حساب نمی شوند، افزود. بر اساس اسناد طراح، ابرداده های این موارد افزوده شده در دسامبر 2014، ظاهر شدند.

ایلان ماسک که مالک ایکس است، روز شنبه در پستی نوشت: ایکس ممکن است شکست بخورد. حقیقت غم انگیز این است که در حال حاضر شبکه های اجتماعی فوق العاده عالی وجود ندارند. ما هم ممکن است همان طور که عده زیادی پیش بینی نموده اند، شکست بخوریم اما نهایت کوشش خود را خواهیم کرد تا حداقل یک شبکه اجتماعی باشد.

منبع: انتخاب
انتشار: 30 مرداد 1402 بروزرسانی: 30 مرداد 1402 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3712

به "پست های قدیمی در ایکس ناپدید شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست های قدیمی در ایکس ناپدید شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید