پنج عضو تیم فوتبال فولاد کرونا گرفتند، نکونام ممنوع المصاحبه کرد

به گزارش هدا بلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این بیانیه که برای روشن شدن افکار عمومی، آگاهی طرفداران پرشور فولاد و همچنین اهالی فوتبال صادر شده، آمده است:

پنج عضو تیم فوتبال فولاد کرونا گرفتند، نکونام ممنوع المصاحبه کرد

باشگاه فولادخوزستان از ابتدای پیدایش و شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان بر حفظ سلامتی جامعه تاکید داشته، مدیریت باشگاه و سرمربی تیم عظیمسالان ازجمله اولین نفراتی بودند که درباره تعطیلی لیگ و اهمیت سلامتی بازیکنان، اعضای تیم، عوامل برگزاری مسابقات، خانواده های آن ها و در نتیجه سلامتی افراد جامعه صحبت کردند و تعطیلی زودهنگام لیگ در اسفندماه سال گذشته را احتیاج جامعه دانستند.

این تعطیلی در حالی رخ داد که تیم فولادخوزستان از سه بازی آخر خود در مسابقات لیگ 9 امتیاز کسب نموده بود و در بهترین شرایط روحی و فنی قرار داشت اما باشگاه فولادخوزستان با تاکید بر اهمیت سلامتی افراد جامعه، در آن شرایط بحرانی برای تعطیلی لیگ قدم برداشت.

پس از گذشت نزدیک به 70 روز از انتها تمرینات، با اعلام سازمان لیگ برتر مبنی بر شروع دوباره تمرینات پس از انجام آزمایشات لازم، اعضای تیم فولاد شب چهارشنبه 31 اردیبهشت در هتل المپیک تهران گرد هم آمدند و از همان ابتدا زیر نظر دکتر مرادی پزشک باتجربه تیم تحت کنترل شدید بهداشتی نهاده شدند.

از همان بدو ورود ماسک، مواد ضد عفونی و دیگر اقلام بهداشتی در اختیار تمامی اعضای تیم نهاده شد و همچنین طبق پروتوکل برای حفظ فاصله اجتماعی به هر فرد حاضر در اردو یک اتاق اختصاص داده شد. صبح روز پنج شنبه 1 خرداد اولین تست PCR از تمامی اعضا گرفته شد که پاسخ این آزمایش روز شنبه 3 خرداد به دست دکتر مرادی، پزشک تیم رسید که حاکی از منفی بودن تمامی تست ها داشت.

پس از آن تمرینات تیم نیز طبق پروتکل اعلام شده از سوی معاونت بهداشت جهت برگزاری لیگ برتر شروع شد که گفتنی است اعضای تیم با دو اتوبوس جداگانه و فاصله گذاری مناسب به سمت محل تمرین تردد کردند. همچنین قبل و بعد تمرین نیز بازیکنان و وسایل مورد استفاده نهاده شده نیز توسط عوامل باشگاه ضدعفونی شدند. در کنار این اقدامات، قرارداد برای خرید 5 گیت ضدعفونی در جهت نصب در استادیوم شهدای فولادخوزستان نیز با نظارت و پی گیری مدیرعامل باشگاه کرونا منعقد شد.

باشگاه فولاد سلامت اعضای خود که جزیی از خانواده عظیم شرکت فولادخوزستان به حساب می آیند را بحث اصلی خود می داند و از این رو با مشورت مسئولان باشگاه و تیم تصمیم گرفته شد تا آزمایش PCR دیگری از افراد حاضر در اردو برای دومین بار گرفته گردد. این تست صبح روز گذشته انجام شد و در اواخر شب گذشته جواب اولیه مبنی بر مشکوک بودن تعدادی از اعضای تیم به پزشک تیم رسید که طبق تصمیم ایشان تمامی موارد مشکوک فوراً در قرنطینه نهاده شدند.

دقایقی قبل آزمایشگاه مربوطه جواب قطعی این تست را به پزشک تیم تحویل داد که طبق آن سه نفر از کادر تیم و دو بازیکن جواب تست شان مثبت اعلام شد، این در حالی است که تیم فولادخوزستان از روز اول شروع اردو در قرنطینه کامل به سر برده و تمام موارد بهداشتی را به طور کامل رعایت نموده اما این ویروس فرصت طلب از کوچک ترین موقعیت برای انتقال و شیوع استفاده می نماید که کار را برای هر تیم و مجموعه ای سخت خواهد نمود.

در تمام مدت بیماری، باشگاه فولاد در کنار اعضای خود خواهد بود تا هرچه زودتر این دوران سخت برای این افراد به انتها برسد. سه روز دیگر افراد حاضر در قرنطینه و همچنین دیگر نفرات تیم فولادخوزستان بازهم تست کرونا انجام خواهند داد تا یک پایش دیگر در خصوص این مسأله دنیای در تیم انجام گردد.

با نظر مدیریت باشگاه و سرمربی تیم عظیمسالان تصمیم بر این گرفته شد تا برای حفظ آرامش بازیکنان و تیم، هرگونه مصاحبه ای از سوی اعضای تیم عظیمسالان ممنوع اعلام گردد. قطعاً باشگاه فولادخوزستان برای حفظ سلامتی اعضای خود و همچنین دیگر افراد جامعه از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود. به این امید که هرچه زودتر این ویروس از کشور عزیزمان و دنیا ریشه کن گردد.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 753

به "پنج عضو تیم فوتبال فولاد کرونا گرفتند، نکونام ممنوع المصاحبه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنج عضو تیم فوتبال فولاد کرونا گرفتند، نکونام ممنوع المصاحبه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید