آپدیت تازه گرن توریسمو 7 خرید ماشین ها را ساده تر می نماید

به گزارش هدا بلاگ، در حالی که در زمان عرضه گرن توریسمو 7 توانست توجه های بسیاری را به خود جلب کند و تحسین های زیادی را چه از منتقدان و چه از بازیکنان دریافت نمایند اما فقط مدت کوتاهی پس از عرضه بازی و با مشاهده سیستم درآمدی درون بازی و بعلاوه پرداخت های درون برنامه ای آن، حواشی مختلفی پیرامون این بازی ایجاد شد. در پی این اتفاقات، استودیو پولی فونی دیجیتال از بعضی از تصمیم های خود در شیوه درآمدی و پاداش های درون بازی تجدیدنظر نموده و ارزش پاداش های درون بازی را بسیار بیشتر کرد.

آپدیت تازه گرن توریسمو 7 خرید ماشین ها را ساده تر می نماید

هرچند پرداخت درون برنامه ای در گرن توریسمو 7 اجباری نیست و آن چنان در تجربه بازی تأثیرگذار نیست اما به هر حال پاداش های نسبتاً کمی که برای انجام فعالیت های درون بازی در نظر گرفته شده بود، باعث شده بود تا باز کردن گران ترین اتومبیل ها به وسیله امتیازات درون بازی سخت و زمان بر گردد. البته این فرایند تقریباً همواره در گرن توریسمو وجود داشته است.

به همین دلیل، کازونوری یامائوچی در بلاگ پلی استیشن در نوشته ای بیان نموده است: صدا و درخواست های شما را شنیده ایم و می خواهم از حمایت ها و بازخوردهایتان سپاس گزاری کنم. ما می دانیم که این تجربه Gran Turismo مورد انتظار شما نبود و ما برای حسن نیت در قالب یک بسته اعتباری 1 میلیون پول درون بازی به بازیکنان خواهیم داد. این در دسترس بازیکنانی قرار گرفته است که ممکن است تحت تأثیر قرار گرفته باشند. به زودی خواهید دید که این اعتبار به حساب های شما اضافه می گردد. اطمینان حاصل کنید که قبل از 25 آوریل وارد بازی شده اید تا بتوانید این اندازه اعتبار را دریافت کنید.

اکنون برای بهتر شدن و سهولت تجربه بازیکنان، در آغاز آوریل بهینه سازی برای بازی در دسترس قرار گرفته که بهبودهایی را در این زمینه اعمال نموده است. یامائوچی وعده داده که آن ها تعداد رویدادهای درون بازی را افزایش می دهند و سیستم پاداش را مجدداً با تعادل بیشتر در طول بازی برقرار می نمایند تا به نفع همه بازیکنان باشد.

این آپدیت شامل ویژگی های زیر است:

  • پاداش ها در رویدادهای نیمه دوم بخش World Circuits تقریباً به صورت میانگین 100 درصد افزایش یافته است.
  • پاداش بالای اضافی برای انجام دادن Circuit Experience با کسب تمام مدال های طلا/ برنز.
  • افزایش پاداش مسابقات آنلاین
  • در مجموع هشت رویداد مسابقه استقامتی یک ساعته تازه به مأموریت ها اضافه شده است. این مأموریت ها بعلاوه پاداش بالاتری خواهند داشت.
  • افزایش سقف کیف پول اعتبارهای درون بازی از 20 میلیون به 100 میلیون
  • افزایش تعداد خودروهای استفاده شده و لجند در پیشنهادها

علاوه بر این، آپدیت های دیگری هم برای بازی عرضه خواهد شد که برخی باگ ها را برطرف می نماید یا اتومبیل های تازه و مسیرهای تازهی را به بازی اضافه می نماید.

یامائوچی در خاتمه صحبت های خود در بلاگ پلی استیشن اعلام کرد: ما می خواهیم از شما برای صبر و شکیبایی مداوم و بازخوردهای ارزشمندتان در حین رشد و تکامل گرن توریسمو 7 تشکر کنیم تا آن را برای هر چه بیشتر بازیکنان لذت بخش و باارزش کنیم. ما همواره می خواهیم خطوط ارتباطی را با جامعه خود باز نگه داریم تا بتوانیم برای ایجاد برترین تجربه مسابقه ای با یکدیگر همکاری کنیم.

منبع: PlayStation Blog

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 2 تیر 1401 بروزرسانی: 2 تیر 1401 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3503

به "آپدیت تازه گرن توریسمو 7 خرید ماشین ها را ساده تر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت تازه گرن توریسمو 7 خرید ماشین ها را ساده تر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید