اظهارات جنجالی بهنام سراج: مقابل یک گروه عظیم قرار گرفته ایم نه صرفاً تیم ها، متأسفانه قیمت ها نتایج را رقم می زند

به گزارش هدا بلاگ، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در اظهارنظری جنجالی و تأمل برانگیز نتایج بعضی تیم ها را غیرطبیعی دانست و گفت: مقابل یک گروه عظیم قرار گرفته ایم.

اظهارات جنجالی بهنام سراج: مقابل یک گروه عظیم قرار گرفته ایم نه صرفاً تیم ها، متأسفانه قیمت ها نتایج را رقم می زند

به گزارش خبرنگاران از آبادان، بهنام سراج در نشست خبری پیش از ملاقات فردای تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال گفت: با تأخیر زیاد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران تبریک می گویم. یک عذرخواهی از طرفداران واقعی صنعت نفت دارم که در این چند هفته گذشته واقعا در کنار ما زجر کشیدند و نتایج بد صنعت نفت را تحمل کردند ولی ما مسائل خیلی زیادی داشتیم.

سرمربی صنعت نفت توضیح داد: اگر جای گفتنش باشد باید خیلی ها به ما حق بدهند چراکه این نتایج ما طبیعی بوده است و غیرطبیعی نبوده ولی به هر حال اگر جای صحبت کردن درباره شرایط نیم فصل دوم صنعت نفت باشد حرف هایی برای گفتن است که شاید خیلی ها قانع بشوند.

وی در ادامه گفت: ما در این بازی ها قطعا 5،6 بازی گذشته یا با تیم هایی بازی داشتیم که دنبال کسب سهمیه بودند؛ با تمام امکانات مقابل تیم صنعت نفتی که امکاناتش در حد آسیایی نبوده ظاهر شدند. به هر حال در نیم فصل نتوانستیم تیم را تقویت کنیم و قطعا نمی توانستیم تیم آماده راهی مسابقات کنیم. به نظرم با توجه به شرایط، نتایج خیلی از تیم ها غیرطبیعی بوده؛ ما در کنار پذیرش اشتباه خودمان، بازی قبل متوجه شدیم نمی توانیم بیش از یازده نفر در مقابل یک عده بیشتری مقابله کنیم.

سراج گفت: اگر از قبل متوجه می شدیم یازده نفر در مقابل 30،40 نفر و یک گروه خیلی زیاد باید بازی کنیم؛ شاید آماده تر به مسابقات می رفتیم ولی مقابل سپاهان، شهر خودرو و پیکان متوجه شدیم که یازده نفریم مقابل یک گروه عظیم که نمی توانم اسمی از آنها بیاورم. من به تنهایی نمی توانم حق صنعت نفت را بگیرم. صفحه هایی به اسم صنعت نفت در فضای مجازی وجود دارند که طرفدار این تیم نیستند و علیه ما مطلب می نویسند و بر علیه ما هزاران کار انجام می دهند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت بیان نمود: اگر بخواهم راجع به این موضوع صحبت کنم فایده ای ندارد. نمی خواهم مسائل که برای ما بوجود آمد گردن کسی بیندازم؛ برای دفاع از خودم و تیمم باید این حرفها را بزنم. آیا صداوسیما دنبال نتایج ما بوده است؟ شما ببینید یک اشتباه داورها مقابل استقلال و سپاهان می نمایند؟ آیا کسی دنبال حق ما مقابل پدیده شهرخودرو و پیکان بوده ولی اشتباهات ما مرگبار نبوده است.

وی ادامه داد: چرا از من قسم نامه نمی خواهند چون اشتباهاتم مرگبار نیست؛ داورها هم حکم قاضی دارند و داور نباید اشتباه کند. به هر قیمتی متأسفانه بعضی از داورهای ما قیمت پیدا کردند؛ قیمت ها نتایج را رقم می زند؛ این برای فوتبال ما خیلی بد است. من چقدر باید سکوت کنم به اندازه جانم؟ جانم را هم داشتم می دادم هر کسی می خواهد باشد بیاید حق صنعت نفت را بگیرد. من به تنهایی نتوانستم حق صنعت نفت را بگیرم. من تمام مدارک و مستندات را به آنها ارائه می دهم؛ برویم یک امتیاز برای من بگیرند. امام آدینه، نماینده ها، رئیس منطقه آزاد، رئیس صداوسیما مرکز آبادان و مرکز استانی یک گروه عظیم تشکیل می دهیم تا یک امتیاز برای من بگیرند، ببینم می گردد؟ بیایید منصف باشیم.

سراج درباره بازی مقابل شاهین شهرداری بوشهر اضافه کرد: شاهین بوشهر تیم گردن کلفت و خوبی است. نگاه به نتایج این تیم و جدول نکنید من دو سه بازی قبلی این تیم را دیدم، بسیار تیم خوبی است و یک مربی کاربلد هم آورده اند که کارش را خوب بلد است و واقعا صندلی شاهین اینجا نیست ولی ما محکوم به برد هستیم.

وی ادامه داد: همین محکوم به برد بودن شرایط را برای من سخت می نماید؛ به بازیکنانم گفتم بیایید این دو سه هفته را به خاطر دل خودتان بازی کنید به خاطر شخصیت خودتان که نشان دهیم نتایج قبل غیرطبیعی بوده است. ما به خاطر خودمان بازی می کنیم و مطمئن باشید ما در این دو هفته نتیجه بگیریم.

وی در جواب سوال خبرنگار صداوسیما درباره اینکه اگر رئیس صداوسیمای مرکز خوزستان از شما حمایت کند و دوباره صنعت نفت نتیجه نگیرد، چه می گردد؟ بیان نمود: من منظورم این بود که واقعا تنهایی نمی گردد امتیاز گرفت؛ نه اینکه وظیفه ایشان باشد کنار ما باشد. من می گویم که آدم های بانفوذ بیایند و یک گروه عظیم شویم. منظور من تنهایی ام بود.

سراج گفت: نیم فصل دوم یکی از سال هایی بود که تمام رسانه ها از من حمایت کردند. وقتی پشت من نفرات عظیمی باشند، کسی نمی تواند حق من را بخورد. من به تنهایی له می شوم چون چیزی در این فوتبال نیستم. من نه از امیر قلعه نویی، نه از علی دایی و علی کریمی عظیم تر هستم. ببینید چه بلایی سر این عظیمان آوردند. پس متوجه شوید که چه بلایی سر بهنام سراج می توانند بیاورند. واقعا در این فوتبال باید تیمی باشید که نتوانند حقتان را بخورند و حرف من این است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت درباره سوالی مبنی بر اینکه آیا در بازی های هفته سرانجامی بعضی شائبه ها در خصوص شرط بندی مطرح است، توضیح داد: من خودم اعتقادی ندارم به این چیزها. من کارنامه فوتبالی و مربیگری ام در این مسائل تعیین است. اگر می خواستم این کارها را انجام دهم شاید الان سرمربی صنعت نفت نبودم. در طول 30 سال گذشته هیچ کس از نظر اخلاقی پشت سر من حرف نزده؛ من در فوتبال سعی کردم آدم خوبی باشم و تا آخرین روزی که در فوتبال باشم همین منش ورزشی ام را قطعا حفظ می کنم و با میلیاردها تومان عوض نمی کنم.

وی ادامه داد: من اگر آدم بدی بودم شاید می توانستم میلیاردر شوم. تمام حق و حقوقم همین قراردادی است که از صنعت نفت می گیرم. شاید خیلی ها فکر می نمایند بهنام سراج آمد جای دراگان نشست؛ دراگان 140 هزار دلاری که حدود 100 هزار دلار از صنعت نفت پول گرفت. اسکوچیچ بسیار مربی خوبی بود و زحمت کشید و رفیق صمیمی ام است ولی می خواهم از حق خودم دفاع کنم. من جای یک مربی دو میلیارد و نیمی با 170 میلیون تومان قرارداد نشستم.

سراج ادامه داد: شما بروید و ببینید که لیگ دو قراردادها 170 میلیون است؟ من بدون یک ریال اضافه در صنعت نفت کار می کنم که به خاطر عشق به فوتبال و شهرم است. هر مربی دیگری می آمد اول تقاضای یک و دو میلیارد می کرد برای خودش و دستیارانش ولی من آمدم این کار را کردم؟ شاید آن نتایج دلخواه طرفداران را نگرفتم ولی نشستم و حرف نزدم و سکوت کردم. دوست داشتم لیگ تمام گردد این حرفها رو بزنم ولی بازی قبل به جایی رساندند که نتوانستیم سکوت کنیم. باور کنید همان لحظه اعتراضی به داوری نکردم بعد از بازی رفتم سراغ داور که آقای اکبریان و عیوضی بودند و من بعد از بازی با احترام وارد اتاق داوران شدم و گفتم در بازی اشتباه کردید.

سرمربی صنعت نفت در سرانجام گفت: من اگر می گویم یک گروه عظیم بیاید از باشگاه حمایت کند برای این است؛ حق من حق یک شهر و استان است. اگر صنعت نفت می رفت لیگ یک چه کسی حق این شهر و استان را می داد؟ من اگر می گویم رسانه ها بیایند حمایت نمایند نه برای بهنام سراج، بلکه برای تیم صنعت نفت است. وظیفه شماست که از صنعت نفت حمایت کنید. اگر به من فحاشی می کنید، به یک شهر فحاشی کردید. من از خون این شهر هستم.

ف

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1333

به "اظهارات جنجالی بهنام سراج: مقابل یک گروه عظیم قرار گرفته ایم نه صرفاً تیم ها، متأسفانه قیمت ها نتایج را رقم می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات جنجالی بهنام سراج: مقابل یک گروه عظیم قرار گرفته ایم نه صرفاً تیم ها، متأسفانه قیمت ها نتایج را رقم می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید