اعزام امین طاهری و 3 کشتی گیر دیگر به جام دانکلوف

به گزارش هدا بلاگ، مدعی سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد به دلیل مصدومیت حضور در جام پلیکونه را از دست داد، به همراه سه کشتی گیر دیگر به جام دانکلوف اعزام خواهد شد.

اعزام امین طاهری و 3 کشتی گیر دیگر به جام دانکلوف

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بهنام احسان پور در 65 کیلوگرم، علیرضا کریمی در 97 کیلوگرم و امین طاهری در 125 کیلوگرم قرار بود نفرات اعزامی کشتی ایران در جام پلیکونه ایتالیا باشند، اما اعزام طاهری به دلیل آسیب دیدگی دست منتفی شد.

این در شرایطی بود که کادر فنی تیم ملی آزاد در مورد این وزن که سهمیه المپیکش در نورسلطان کسب شده، محک خوردن کشتی گیران در جام های بین المللی را ملاک انتخاب عنوان نمود، اما در دو وزن دیگر روز 19 اسفند مسابقه انتخابی برگزار گردید که رضا اطری و حسن یزدانی مقابل رحمان عموزاد و کامران قاسمپور به پیروزی رسیدند.

در حالی که امیرحسین زارع قرار است در مسابقات قهرمانی آسیا در آلماتی کشتی بگیرد، امین طاهری هم در جام دانکلوف بلغارستان که این مسابقه نیز فروردین ماه به انجام می رسد، روی تشک خواهد رفت.

علاوه بر امین طاهری در 125 کیلوگرم، نام حمیدرضا زرین پیکر در 79 کیلوگرم که به دلیل مشکل ویزا حضور در جام بین المللی اوکراین را از دست داد و همچنین جمال عبادی که در انتخابی درون اردویی وزن 74 کیلوگرم مغلوب یونس امامی شد و مجتبی گلیج دیگر مدعی وزن 97 کیلوگرم، در میان نفرات اعزامی به جام دانکلوف دیده می گردد.

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2692

به "اعزام امین طاهری و 3 کشتی گیر دیگر به جام دانکلوف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام امین طاهری و 3 کشتی گیر دیگر به جام دانکلوف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید