افزایش همکاری منطقه آزاد قشم با فدراسیون انجمن ورزش های رزمی کشور

به گزارش هدا بلاگ، مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از ملاقات رییس هیات انجمن ورزش های رزمی منطقه ازاد قشم با رییس و نایب رییس این فدراسیون ورزشی با هدف افزایش سطح همکاری ها اطلاع داد.

افزایش همکاری منطقه آزاد قشم با فدراسیون انجمن ورزش های رزمی کشور

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، جلیل حقگویان با بیان این مطلب، اظهار کرد: برقراری ارتباط نزدیک میان هیات انجمن ورزش های رزمی منطقه آزاد قشم با فدراسیون مطرح و مورد آنالیز نهاده شد.

وی ادامه داد: در این جلسه رسول هلالی رییس هیات انجمن ورزش های رزمی منطقه آزاد قشم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این هیات، از آمادگی برای همکاری در جهت برگزاری اردوهای تیم ملی بعد از دوران کرونا و همچنین برگزاری مسابقات ملی و بین المللی در منطقه آزاد قشم تاکید نمود.

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: در سال های گذشته شاهد رشد و پیشرفت خوبی در حوزه های مختلف ورزش های رزمی در این منطقه بوده ایم و امیدوار هستیم با ارتباط نزدیک با فدراسیون مربوطه این فرایند پیشرفت، تداوم داشته باشد.

به گفته حقگویان؛ مشارکت در برنامه فدراسیون های ورزشی یکی از اولویت های کاری هیات های ورزشی منطقه آزاد قشم است و این منطقه فرصت خوبی برای همکاری در زمینه برگزاری مسابقات و اردوهای آماده سازی تیم های ملی در رشته های ورزشی مختلف است.

وی توضیح داد: ساماندهی فعالیت های ورزشی برای احیا توانمندی های ورزشکاران جزیره در رده های مختلف سنی به ویژه رده های پایه را از مهمترین ماموریت ها و اولویت های سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه ورزش و جوانان است که برای انجام آن برنامه ریزی انجام شده است.

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم در انتها اعلام کرد: با ساماندهی هیات های ورزشی در این منطقه آزاد و برقراری ارتباط نزدیک با فدراسیون های ورزشی در آینده ای نزدیک شاهد تحولی اساسی در رشته های مختلف ورزشی در عرصه رقابت های منطقه ای، کشوری و حتی بین المللی خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1640

به "افزایش همکاری منطقه آزاد قشم با فدراسیون انجمن ورزش های رزمی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش همکاری منطقه آزاد قشم با فدراسیون انجمن ورزش های رزمی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید