امروز، آخرین مهلت ثبت 5 اولویت خودرو در سامانه یکپارچه

به گزارش هدا بلاگ، امروز (چهارشنبه 10 خرداد ماه) مهلت ثبت درخواست پنج اولویت متقاضیان واجد شرایط که موعد مقرر (20 الی 29 اردیبهشت ماه) برای تعریف حساب وکالتی و واریز و بلوکه کردن وجه 100 میلیون تومانی اقدام نموده بودند و بانک ها نیز اسامی آن ها را به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ها ارسال نموده بودند، به اتمام می رسد.

امروز، آخرین مهلت ثبت 5 اولویت خودرو در سامانه یکپارچه

به گزارش ایسنا؛ این مهلت از چهارشنبه هفته گذشته (سوم خرداد ماه) رسماً شروع شد، اما حدود یک روز و نیم دچار اختلال بود و از بعد از روز پنجشنبه فعال شد و متقاضیان توانستند برای ورود و ثبت درخواست خودرویی خود اقدام نمایند و همانطور که اشاره شد، امروز این مهلت به خاتمه می رسد.

این طرح در سه قالب طرح ویژه متقاضیان عادی، طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و بعلاوه طرح جایگزینی خودرو های فرسوده اجرایی شده و 23 محصول از چهار شرکت سایپا، مدیران خودرو، کرمان موتور و فرداموتورز با قیمت کارخانه ای (مصوب شورای رقابت) عرضه شده است.

چنانچه این مهلت تمدید نگردد (تا این لحظه خبری از تمدید این مهلت نیست)، فرایند پایش ها شروع می گردد و ثبت نام نمایندگان در فهرست نوبت دهی یا حق تقدم خرید قرار خواهند گرفت و پس از آن قرعه کشی نوبت دهی انجام می گردد.

طبق آنچه که در ابتدا گفته شده بود، چهارشنبه هفته آینده (17 خرداد ماه)، اولویت بندی با نظارت دستگاه های نظارتی ذی ربط انجام خواهد شد.

در رابطه با امکان برداشت پول های بلوکه شده مشتریان، در مرحله اول فروش یکپارچه اینگونه بود که افراد پس از اعلام فهرست نوبت دهی می توانند 100 میلیون تومان خود را برداشت نمایند؛ بر همین اساس نیز روز گذشته، خبری در فضای مجازی منتشر شد که مشتریان می توانند از 24 خرداد ماه (که زمان اعلامی فهرست اولیت بندی و نوبت تحویل مشتریان است) وجه مسدود شده خود را برداشت نمایند؛ این موضوع هنوز تایید نهایی نشده، اما به احتمال بسیار درست است.

منبع: فرارو
انتشار: 15 خرداد 1402 بروزرسانی: 15 خرداد 1402 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3682

به "امروز، آخرین مهلت ثبت 5 اولویت خودرو در سامانه یکپارچه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز، آخرین مهلت ثبت 5 اولویت خودرو در سامانه یکپارچه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید