بازرسی به منظور پایش سلامتی کارگران در ایام کرونا ادامه دارد

به گزارش هدا بلاگ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: به منظور پایش سلامتی کارگران بازرسی های لازم از واحدهای تولیدی و صنعتی استان توسط بازرسان این اداره کل انجام می گردد.

بازرسی به منظور پایش سلامتی کارگران در ایام کرونا ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در بازدید از نمایندگی خبرگزاری مهر در استان، نقش رسانه ها را در زمینه توسعه فرهنگ تعاون و ایجاد بستر برای آشنایی مردم با قاونین کار مهم و ضروری عنوان و نقش رسانه های استان در این زمینه را خوب ارزیابی کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه با شیوع ویروس منحوس کرونا، کارگران واحدهای تولیدی نیز در معرض خطر ابتلا قرار گرفتند، مطرح نمود: به همین دلیل به منظور پایش سلامتی کارگران بازرسی لازم از این واحدها انجام می گردد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه از زمان شیوع کرونا تا به امروز، سه هزار و 948 کارگر زنجانی به کرونا در استان مبتلا شده اند، اضافه کرد: شهرستان زنجان با بیش از دو هزار و 70 نفر بیشترین مبتلا و شهرستان طارم نیز با 19 نفر، کم ترین تعداد مبتلا به کرونا در استان را دارد.

یوسفی توضیح داد: متاسفانه تا به امروز سه نفر از کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی استان براثر ابتلا به ویروس منحوس کرونا فوت شده اند.

وی یادآور شد: در اغلب واحدهای تولیدی و صنعتی استان در بدو ورود تب سنجی لازم برای جلوگیری از انتشار ویروس از گروه های هدف انجام می گیرد تا از بروز مسائل احتمالی جلوگیری گردد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، توضیح داد: همچنین استفاده از ماسک نیز برای کارگران اجباری شده و بر این مورد نیز نظارت لازم انجام می گردد.

یوسفی بر لزوم نظارت بر سرویس های کارگری دراستان تاکید و اعلام نمود: تمامی رانندگان سرویس های ایاب و ذهاب نیز موظف به رعایت بهداشت فردی هستند و محیط سرویس هم باید ضدعفونی گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2271

به "بازرسی به منظور پایش سلامتی کارگران در ایام کرونا ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازرسی به منظور پایش سلامتی کارگران در ایام کرونا ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید