تأثیر مثبت پویش موتورسوار خوب در نهادینه سازی قوانین ترافیکی و کاهش تصادفات

به گزارش هدا بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه 19 با اشاره به اجرای پویش موتور سوار خوب در این منطقه، این طرح را گامی مثبت در راستای نهادینه سازی قوانین ترافیکی و کاهش تصادفات ناشی از بی توجهی به این قوانین دانست.

تأثیر مثبت پویش موتورسوار خوب در نهادینه سازی قوانین ترافیکی و کاهش تصادفات

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، علی توکلی، منطقه 19 را جزو مناطق پایلوت اجرای مانور موتورسوار خوب خاطرنشان کرد و اضافه نمود: سال جاری نیز همچون سال گذشته مانوری طی هماهنگی با راهور منطقه به منظور تشویق و آموزش موتور سواران و انتقال مفاهیم و قوانین موتور سواری به شهروندان، روز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه در خیابان شکوفه تقاطع بلوار مطهری برگزار گردید.

به گفته او شخصیت بخشی به موتورسواران، مطلع کردن شهروندان نسبت به بی نظمی ها و کم توجهی به مقررات هدایت و رانندگی توسط موتورسواران و یاری به رشد کیفی فرهنگ رانندگی، ترویج فرهنگ موتورسواری خوب و آشناسازی شهروندان و موتورسواران با راه های استفاده ایمن و قانونمند از موتورسیکلت از دیگر نتایج مؤثر این پویش است.

شهردار منطقه درخصوص برنامه های اجرایی مانور موتور سوار خوب اعلام کرد: راه اندازی غرفه تلنگر(موتور سوار خوب) و اجرای گروه سیلورمن، اهدای گل و توزیع بروشورهای آموزشی ، اهدای استیکر و پیکسل موتورسوار خوب، کلاه کاسکت و دستکش موتورسواری به موتورسیکلت سواران و اهدای پک آموزشی به فرزندان موتورسواران از برنامه های جانبی مانور موتور سوار خوب در این منطقه بود.

او همچنین در رابطه با برنامه های مجازی پویش موتور سوار خوب اظهار کرد: انتشار محتوای آموزشی در قالب طرح های گرافیکی همچون کاریکاتور و موشن گرافی، اجرای ویدیو و مسابقات هنری شامل عکاسی و نقاشی از جمله برنامه های مجازی برای تحقق پویش موتور سوار خوب محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2864

به "تأثیر مثبت پویش موتورسوار خوب در نهادینه سازی قوانین ترافیکی و کاهش تصادفات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأثیر مثبت پویش موتورسوار خوب در نهادینه سازی قوانین ترافیکی و کاهش تصادفات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید