ترامپ: اگر انتخابات به صورت پُستی برگزار گردد پر از تقلب خواهد بود

به گزارش هدا بلاگ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از برگزاری انتخابات 2020 به صورت پستی انتقاد و تاکید نمود که احتمال تقلب در این شیوه بسیار زیاد است.

ترامپ: اگر انتخابات به صورت پُستی برگزار گردد پر از تقلب خواهد بود

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ادامه مواضع انتقادی خود در زمینه برگزاری انتخابات به وسیله پست در حساب توئیتری خود نوشت: اگر اجازه داده گردد رای گیری به وسیله پست انجام گردد، انتخابات 2020 پر از تقلب خواهد بود. زمان زیادی است که درباره مداخله خارجی در انتخابات صحبت می گردد، اما همین افراد درباره فساد احتمالی در انتخابات پستی هیچ چیزی نمی گویند. به پاترسون در نیوجرسی نگاه کنید، 20 درصد آرا باطل شد.

ترامپ پیش از این نیز با فاجعه خواندن انتخابات به صورت پستی گفته بود، در ایالت نیوجرسی ، 19 درصد آرا ، تقلبی بوده است! این چه دموکراسی است که چنین نتیجه ای از صندوق های رای بیرون می آید؟ چه تضمینی برای صحت و سلامت انتخابات در امریکا وجود دارد؟ کجای کار ایراد دارد؟

اشاره ترامپ به برگزاری انتخابات فرمانداری ها در نیوجرسی است که دادستان این ایالت بخشی از آرا را به دلایل مختلف از جمله مطابق نبودن امضای رای دهندگان با برگه رای که به صورت پستی ارسال شده بود، باطل کرد.

به دنبال شیوع گسترده کرونا در بیشتر ایالتهای آمریکا، قرار است بخشی از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به صورت غیرحضوری و به وسیله پست انجام گردد. این مساله مباحث زیادی را پیرامون احتمال تقلب در انتخابات به ویژه در میان جمهوریخواهان برانگیخته است.

ترامپ در بخشی دیگر از توئیتهای خود به ادامه اعتراضات در پورتلند در ایالت سیاتل اشاره نمود و مجدا معترضان مسالمت جو را هرج و مرج طلب و هواداران چپ افراطی خواند.

وی با انتقاد از فاکس نیوز، رسانه مورد علاقه خود نوشت: رسانه های جریان اصلی از جمله فاکس نیوز از نشان دادن آنچه واقعاً در پورتلند، سیاتل و جاهای دیگر اتفاق می افتد خودداری می نمایند. آنها می خواهند به مردم آمریکا بقبولانند که اینها فقط معترض هستند، نه هرج مرج طلب و چپ افراطی!

م

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1255

به "ترامپ: اگر انتخابات به صورت پُستی برگزار گردد پر از تقلب خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: اگر انتخابات به صورت پُستی برگزار گردد پر از تقلب خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید