تست روانشناسی؛ از سایه شخصیت خود چه می دانید؟

به گزارش هدا بلاگ، از طرف دیگر هرچه سعی در سرکوب سایه یا همان جنبه حقیر و وحشی وجود خود داشته باشیم، قوی تر و وحشی تر می شود. هرچه کمتر به سایه توجه کنیم، سیاه تر و پررنگ تر می شود.

تست روانشناسی؛ از سایه شخصیت خود چه می دانید؟

سایه، بخشی واقعی از وجود ما است و ما با سرکوب آن، خود را از تعادل و یکپارچگی شخصیت محروم می کنیم.

از طرف دیگر هرچه سعی در سرکوب سایه یا همان جنبه حقیر و وحشی وجود خود داشته باشیم، قوی تر و وحشی تر می شود. هرچه کمتر به سایه توجه کنیم، سیاه تر و پررنگ تر می شود.

حال در این تست، شما یکی از تصاویر زیر را انتخاب کنید تا اطلاعات بیشتری از خودتان کسب کنید. ابتدا در این تصویر چه می بینید؟

خرس: اگر اولین چیزی که در تصویر متوجه می شوید، خرس است پس یک نبرد در قلب شما اتفاق می افتد، این نبرد همیشه در جریان است و شما احتمالاً هنوز از کودکی آن را به یاد دارید.

خرس نماد تمام نیرو های ناخودآگاه است که هرگز آشکار نشده اند، خود سایه شما در شما بسیار قدرتمندتر است و مانند یک خرس قدرتمند سرنوشت شما را پیش می برد و آینده شما را خلق می کند. هنگامی که میل و علاقه شما بیدار می شود با مقادیر زیادی انرژی روبرو می شوید که می تواند واقعاً خلاق یا مخرب باشد.

شما به سختی می توانید این انرژی ها را مدیریت کنید و هرچه بیشتر سعی کنید آن ها را متراکم کنید شدت و خستگی آن ها بیشتر می شود. شما یک نیروی شدید طبیعت هستید که حتی توسط شما قابل کنترل نیست، در آغوش دریافت عاقلانه تر خواهد بود.

شما باید بیاموزید که چگونه خود را زمین بزنید وقتی انرژی بیش از حد است و مهمتر از همه اینکه چگونه خود را از طریق مراقبه و عشق آرام کنید، هنگامی که احساسات خود را در آغوش می گیرید قادر به کار های بزرگ هستید.

کوهستان: اگر اولین چیزی که متوجه می شوید کوهستان است، کار شما در حال انجام است. در حقیقت شما یک رویه کیمیاگری هستید که همیشه احتیاج به هوشکمک دارد و هر از چند گاهی فداکاری می کنید.

این کوه برای کیمیاگران نماد جاده است که سخت است و برای صعود به بالای آن احتیاج به تلاش دارد، اما قله کوه مکانی تنهاست که فقط یک نفر می تواند روی آن بایستد. در اعماق قلب خود فکر می کنید که فقط شما می توانید خودتان را درک کنید، اما آیا این درست است؟ شاید با دیگران و خودتان صادق نبوده باشید. برای قبولی، باید قلب خود را باز کنید.

عشق همه چیزی است که احتیاج داریم. عشق همه چیزی است که تو احتیاج داری. کیمیاگران معتقدند که سنگ فیلسوفان در بالای کوه نیست بلکه در قلب آن قرار گرفته است. شما روح شگفت انگیزی دارید که نه با دستاوردهایش بلکه همان گونه که هست باید از آن قدردانی کرد.

درختان: اگر اولین چیزی که در این تصویر مشاهده می کنید جنگل با درختان آن است، پس خود سایه شما بسیار اجتماعی تر از آن است که احتمالاً تصدیق می کنید.

درختان جنگل همیشه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، بیش از آنچه ما حتی می توانیم درک کنیم، ریشه های آن ها به طور متقابل انتقال و دریافت سیگنال از یکدیگر را نشان می دهد، آن ها را در مورد باران آگاه می کند و به آن ها در مورد تمام خطرات هشدار می دهد.

درختان صحبت می کنند و شما نیز باید صحبت کنید. شما باید بیشتر با دیگران در اطراف خود ارتباط برقرار کنید.

همه ما با طبیعت در ارتباط هستیم. روی آوردن به او به ما کمک می کند تا لذت و محبت را دریافت کنیم، شما در گذشته آسیب دیده اید، اما اجازه ندهید این بر شما تأثیر بگذارد. دوستان بیشتری پیدا کنید، بیرون بروید و معاشقه کنید، بخندید، گریه کنید و بیشتر زندگی کنید!

حالا زمان بیان همه این احساسات قدرتمندی است که پنهان کرده اید، هرچه بیشتر تجربه کنید، قدرتمندتر خواهید شد.

ماه: اگر اولین چیزی که در این عکس متوجه شده اید ماه کوچک و ستاره های آن است، پس شما متعلق به این دنیا نیستید.

شما یک نیروی درخشان در دنیای پری ها هستید که توسط ارواح و موجوداتی که در قلمرو ما نیستند لمس شده اید. شما از معدود افرادی هستید که با نیرو های نامرئی این دنیا در ارتباط هستید. در رویا های خود، شما به طور مداوم پری ها و فرشتگانی را که به شما مشاوره می دهند، بازدید می کنید.

رویاهایتان را بنویسید. این به شما کمک می کند که اطلاعات بیشتری در مورد خود کسب کنید. از طرف دیگر سعی کنید بیشتر با این دنیا ارتباط برقرار کنید، زیرا این امر به شما کمک می کند تعادل بیشتری در زندگی خود کسب کنید.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: فرادید
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2406

به "تست روانشناسی؛ از سایه شخصیت خود چه می دانید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست روانشناسی؛ از سایه شخصیت خود چه می دانید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید