جریمه و توقیف 48 خودرو در طرح فاصله گذاری در استان سمنان

به گزارش هدا بلاگ، حبیب الله خجسته پور گفت: 48 خودروی غیربومی با آغاز اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان سمنان جریمه و توقیف شد.

جریمه و توقیف 48 خودرو در طرح فاصله گذاری در استان سمنان

به گزارش از ، حبیب الله خجسته پور معاون استاندار و جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان گفت: جریمه پنج میلیون ریالی برای 38 راننده متخلف ثبت و 10 خودرو در طرح فاصله گذاری اجتماعی از هشتم تا 22 فروردین، توسط پلیس راهور در استان سمنان توقیف شد.

او بیان نمود: این خودرو ها بر خلاف مصوبه ستاد کرونا در طرح فاصله گذاری اجتماعی مبنی بر ممنوعیت ورود خودرو ها با پلاک های غیر بومی به شهر های استان سمنان، وارد شهر های استان شده بودند.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان، با اشاره به نحوه اعمال قانون توقیف یک ماهه برای خودروها، شرح داد: در صورت بازگشت خودرو های غیربومی متخلف به استان خود، راننده باید به راهنمایی و رانندگی مراجعه کند و خودرو را برای یک ماه به منظور اعمال قانون تحویل دهد.

او با اشاره به طرح فاصله گذاری هوشمند، شرح داد: همچنان، فعالیت واحد های صنفی پرخطر تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نیست، اما واحد های صنفی ضروری و کم خطر با دریافت کد بهداشتی در سامانه وزارت بهداشت قادر به فعالیت هستند.

خجسته پور ابرازداشت: عمده واحد های صنفی گروه یک و دو در طرح فاصله گذاری اجتماعی در طرح جدید در گروه صنوف کم خطر قرار گرفت.

او شرح داد: مشارکت مردم استان سمنان در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی سبب دستیابی و محقق شدن بخش عمده ای از اهداف این طرح شد و نشانه آن تثبت شرایط ابتلا به ویروس کرونا در استان است و البته این مقوله به منزله کاهش بیماری نیست.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان گفت: کمتر از 30 درصد ظرفیت چهار بیمارستان تخصصی مبارزه با کرونا در استان توسط مبتلایان بستری شده اشغال است.

انتهای پیام / ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 15 خرداد 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 360

به "جریمه و توقیف 48 خودرو در طرح فاصله گذاری در استان سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه و توقیف 48 خودرو در طرح فاصله گذاری در استان سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید