دستگیری آزارگر دختر جوان در تونل زیر زمینی

به گزارش هدا بلاگ، دومرد که بعد از آزار و اذیت دختری جوان، از او فیلم تهیه نموده و آن را در کانال های تلگرامی و اینستاگرام منتشر نموده بودند، بازداشت شدند.

دستگیری آزارگر دختر جوان در تونل زیر زمینی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران به نقل از روزنامه جام جم، اوایل زمستان سال گذشته دختر جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهرستان خوشاب در استان خراسان رضوی از دو مرد آزارگر شکایت کرد.

شاکی درجریان تحقیقات پلیسی گفت : اوایل اردیبهشت سال 98 همراه پسر مورد علاقه ام به تفرجگاهی در اطراف شهررفتیم. دومرد که سرنشینان موتورسیکلتی بودند، سمت مان آمدند. آنها بعد ازپرس وجو ازما وقتی متوجه شدند نسبتی نداریم، دوستم را کتک زدند که او از ترس جانش از محل فرار کرد. دو جوان شرور مرا ربودند و با خود به خانه باغی روستایی منتقل کردند. آنها مرا مورد آزار و اذیت قراردادند و با گوشی تلفن همراه از صحنه فیلم گرفتند. تهدیدم کردند اگر شکایت کنم دوباره سراغم می آیند و این بار مرا به قتل می رسانند. بعد مرا نیمه جان رها کردند و متواری شدند که به سختی خودم را به خانه رساندم. از ترسم حرفی به خانواده ام نزدم، اما کابوس آن روز مدام با من بود. اوایل دی سال گذشته چند نفر از دوستانم با من تماس گرفتند و ادعا کردند فیلم آزار و اذیت من در فضای مجازی منتشر شده است. با اطلاع از این ماجرا شوکه شدم و بعد از پیگیری متوجه شدم موضوع صحت دارد. چند بار خواستم خودکشی کنم که پیروز نشدم. زندگی برایم جهنم شده بود. بعداز گفتن ماجرا به خانواده ام تصمیم به شکایت از آدم رباهای آزارگر گرفتم.

پرونده ای در این باره تشکیل شد و تیمی از ماموران اداره اطلاعات و جرایم جنایی پلیس آگاهی به سرپرستی سرهنگ علی اصغر هراتی، رئیس پلیس آگاهی شهرستان خوشاب تحقیقات گسترده ای برای دستگیری دو متهم فراری شروع کردند. بعداز چند ماه کوشش پلیسی، روزهای پایانی هفته گذشته رد یکی از متهمان فراری به دست آمد. او مردی متاهل و صاحب فرزند بود که به گفته خانواده اش از چندی قبل خانه را ترک نموده و به محلی نامشخص رفته بود.ماموران که به گفته های خانواده متهم شک نموده بودند، خانه را گشتند و متوجه برآمدگی ای در کنج اتاق خواب شدند. فرش آنجا را که کنار زدند و تونلی یافتند. وارد تونل یک و نیم متری شدند که صدای زنگ تلفن همراهی از داخل آن شنیدند. با جست وجوی تونل متهم در داخل آن شناسایی و بازداشت شد.

او در جریان تحقیقات گفت: من و دوستم برای تفریح به آن تفرجگاه رفته بودیم که متوجه شدیم دختر و پسر غریبه ای آنجا اتراق نموده اند. وسوسه شدیم آن دختر جوان را در دام شیطانی مان گرفتار کنیم. سراغ آن دو رفتیم. پسر جوان را کتک زدیم و او از ترس جانش فرار کرد. دختر جوان را ربودیم و با موتور به خانه باغی روستایی بردیم. هر دو او را مورد آزار و اذیت قراردادیم و از صحنه با گوشی تلفن همراه فیلم تهیه کردیم. او از ترس تهدیدهایمان شکایت نکرد تا این که وسوسه شدیم دوباره سراغش برویم که او حاضر نشد نزدمان بیاید و فیلم را درکانال های تلگرامی و اینستاگرام منتشر کردیم تا آبرویش برود. بعدهم چون ترسیدم پلیس ردمان را بزند در اتاق خواب خانه ام تونلی حفرکردم و آنجا پنهان می شدم تا پلیس دستگیرم نکند. اما روزی که برای دستگیری ام آمدند گوشی تلفن همراهم به صدا در آمد و مخفیگاهم لو رفت وبازداشت شدم.

سرهنگ حسن آشیانی ، فرمانده انتظامی شهرستان خوشاب به جام جم گفت : با اعتراف این متهم به جرایم سیاهش، برای او قرارقانونی صادرشد. تحقیقات برای دستگیری دومین متهم پرونده نیز ادامه داشت تا این که رد او در تهران به دست آمد. تیمی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان خوشاب برای دستگیری او به پایتخت اعزام شدند و عصر بیست و دوم اردیبهشت سال جاری، متهم در پاساژی اطراف محله نواب بازداشت شد. تحقیقات اولیه از این متهم نشان داد او نیز متاهل بوده و بعداز فراربرای کار به تهران آمده و در کارگاه فراوری کیف فعالیت داشته است. تحقیقات از متهمان برای رازگشایی ازدیگر جرایم احتمالی آنها ادامه دارد.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 651

به "دستگیری آزارگر دختر جوان در تونل زیر زمینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری آزارگر دختر جوان در تونل زیر زمینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید