شخصیت شناسی: کیک شکلاتی دوست دارید یا گردویی؟!

به گزارش هدا بلاگ، روزنامه خراسان - فرنگیس یاقوتی: دنیای کیک ها دنیای متنوعی است. اگر جزو هواداران شکلات باشید، می توانید کیک های شکلاتی انتخاب کنید یا اگر کیک میوه ای می پسندید، تعداد زیادی انتخاب مانند سیب، هلو، پرتقال و ... در مقابل خودتان دارید و حتی اگر مغزیجات دوست داشته باشید، می توانید کیک های مغزدار را انتخاب کنید. اما شما چه کیکی با چه طعمی را دوست دارید؟ افراد با سلایق مختلف، کیک هایی با طعم های گوناگون را دوست دارند و برای خرید از شیرینی فروشی ها یا پختن شان در خانه، سراغ آن ها خواهند رفت.

شخصیت شناسی: کیک شکلاتی دوست دارید یا گردویی؟!

در این بین، شاید کمتر فردی فکرش را بکند که بین طعم کیک مورد علاقه افراد با ویژگی های شخصیتی شان، ارتباط وجود دارد. روان شناسان و پژوهشگران دانشگاه پانتئون فرانسه در اواخر سال 2019 با آنالیز رابطه بین طعم کیک مورد علاقه افراد و ویژگی های شخصیتی شان به نتایج جالبی دست یافتند که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره خواهد شد. شایان ذکر است که برخی از این نکات، ممکن است برای همه صدق نکند.

کیک سیب علاقه مندید که در مرکز توجه ها باشید

اگر شما کیک سیب دوست دارید، به این معناست که ترجیح می دهید در همه جا در مرکز توجه باشید و دوست دارید که دیگران، توانایی های شما را ببینند و تحسین تان نمایند. شما دوست دارید دیگران را با داستان های جالب سرگرم کنید و البته دیگران هم می دانند در یک جمعی که شما هم در آن هستید، به آن ها خوش خواهد گذشت. به احتمال زیاد، دیگران شما را دوست دارند و احتمالا شما تعداد دوستان زیادی دارید، در نتیجه معمولا دورتان شلوغ است.

کیک کدو حلوایی مثبت نگر هستید

کسانی که کیک کدو حلوایی دوست دارند، معمولا افرادی شاد هستند که از زندگی رضایت دارند. اگر شما هوادار این کیک هستید، یعنی دوست دارید که بیشتر از مسائل به زیبایی های زندگی تان فکر کنید. شما ممکن است زندگی عالی نداشته باشید، اما همواره قدردان داشته های خود هستید. اطرافیان شما می دانند که شما توانایی دارید تا همه موقعیت ها را به سمت یک نکته مثبت بچرخانید و به هر مسئله ای به عنوان یک فرصت نگاه کنید.

کیک گردویی خانواده دوست هستید

اگر شما کیک گردویی دوست دارید نشان می دهد که دوستان و نزدیکان تان، شما را به عنوان فردی خوش قلب که دلسوز دیگران و مهربان است، می شناسند. شما فردی آرام هستید، اما گاهی هم لطیفه هایی را آن چنان با هیجان تعریف می کنید که تا چندین دقیقه، دیگران را می خنداند. ضمناً، کسانی که کیک گردویی دوست دارند، معمولا افرادی خانواده دوست هستند و کوشش شان برای کسب رضایت والدین، همسر و فرزندان تمام نشدنی است.

کیک لیمو پرکوشش و باشخصیت هستید

کسانی که این کیک را دوست دارند، معمولا افرادی پرکوشش و با شخصیت هستند. این افراد با این که معمولا در یک یا چند پروژه کاری، تحصیلی و ... درگیر هستند و با وجود این که سرشان شلوغ است، همواره روی پای خودشان می ایستند و از زیر بار و فشار کارها، شانه خالی نمی نمایند.

کیک موز و خامه از خودگذشته و فداکار هستید

اگر کیک موز و خامه مورد علاقه شماست به این معناست که در زندگی همواره مثبت فکر می کنید. بسیار از خود گذشته و فداکار هستید. احتیاج های دیگران را بالاتر از احتیاج های خودتان قرار می دهید و این یکی از ویژگی های شخصیتی شماست. این نکته را هم در گوشی بگوییم که معمولا چنین افرادی، گزینه های خوبی برای ازدواج هستند!

کیک گیلاسی دل نازک هستید و بلندپرواز

اگر شما این نوع کیک را دوست دارید، باید بپذیرید که بلند پرواز هستید. ضمناً، شما فردی مهربان و دل نازک هستید و هیچ وقت از این که با خودتان صحبت کنید، احساس بدی نمی کنید. رفتار های شما همواره بیشتر از سن واقعی تان است و این باعث می گردد تا برای دیگران، فردی جذاب به نظر برسید.

کیک هلویی از دروغ شنیدن بیزار هستید

هواداران کیک هلویی، معمولا افرادی صادق هستند و از دروغ شنیدن بیزارند. شاید به همین دلیل است که دوستان تان می دانند همواره می توانند برای شنیدن نظرات صادقانه پیش شما بیایند حتی اگر آن ایده را دوست نداشته باشند. شما فرد قابل اعتمادی هستید.

کیک شکلاتی درونگرا هستید

اگر شما کیک شکلاتی دوست دارید، یعنی اندکی شخصیت درونگرا دارید. همچنین گاهی ترجیح می دهید که تنها باشید، اما این بدین معنا نیست که از همنشینی با دوستان تان فراری هستید بلکه گاهی اوقات هم به تنهایی احتیاج دارید. شما فردی به شدت وفادار هستید و همواره مراقب افراد نزدیک به خودتان هستید. برخی ها ممکن است شما را فرد یک دنده ای بدانند، اما واقعیت این است که شما برای خودتان صاحب نظر هستید و اعتماد به نفس لازم برای دریافت تصمیم های مهمی در زندگی تان را دارید.

کیک توت فرنگی غیرقابل پیش بینی هستید

اگر شما فردی هستید که کیک توت فرنگی از نظرتان، خوشمزه است یعنی دوست دارید طبق خواست و نظر خودتان زندگی کنید. دیگران شما را به عنوان فردی خاص، گاهی خارج از عرف و غیرقابل پیش بینی می شناسند، اما شما خوشحالید که خود واقعی تان هستید.

شما اراده ای قوی دارید، پر از شوق و هیجان هستید و دوست دارید در انجام کار هایی که به آن ها علاقه مند هستید، با دیگران شریک شوید. به همین دلیل برخی از اطرافیانتان به شما و پیشرفت هایتان غبطه می خورند.

منبع: littlethings

منبع: برترین ها
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1060

به "شخصیت شناسی: کیک شکلاتی دوست دارید یا گردویی؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی: کیک شکلاتی دوست دارید یا گردویی؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید