طرح احداث مجتمع خدمات رفاهی بهداشتی بین راهی در جاده چالوس و طالقان بررسی شد

به گزارش هدا بلاگ، طرح احداث مجتمع خدمات رفاهی بهداشتی بین راهی در جاده چالوس و شهرستان طالقان در نشست مدیرعامل شرکت مادرتخصص توسعه ایران گردی و جهان گردی با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز بررسی شد.

طرح احداث مجتمع خدمات رفاهی بهداشتی بین راهی در جاده چالوس و طالقان بررسی شد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، در این نشست که روزسه شنبه 30 تیر 99 برگزار شد، خشایار نیکزادفر مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی و فریدون محمدی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز، درباره احداث این دو مجتمع خدمات رفاهی بهداشتی بین راهی با یکدیگر گفت وگو کردند و قرار شد این مجتمع ها به منظور رفاه حال گردشگران در جاده چالوس و نیز شهرستان طالقان جانمایی و احداث شود.

خشایار نیکزادفر مدیرعامل شرکت توسعه ایران گردی و جهان گردی در حاشیه این جلسه گفت: موضوع احداث مجتمع های خدمات رفاهی بهداشتی در دستور کار این شرکت است و از ابتدای سال 99 تا به امروز احداث 30 مجتمع آغاز و یا تکمیل شده است.

او افزود: براساس برنامه ریزی ها قرار است هزار مجتمع خدمات رفاهی بهداشتی بین راهی ایجاد شود که این مجتمع ها در دو متراژ 180 و 240 متر مربع در مناطق مختلف کشور ایجاد خواهد شد. هر مجتمع دارای 10 واحد سرویس بهداشتی، دو باب نمازخانه و یک باب فروشگاه است. برای مجتمع هایی با مساحت 240 متر مربع، دو فروشگاه در نظر گرفته شده است.

نیکزادفر در ادامه بیان نمود: در ایجاد این مجتمع ها سه موضوع را مدنظر قرار دادیم، اول این که زمین واگذار شده باشد، دوم این که آب و برق قابل تأمین باشد و سوم امکان تحویل زمین به بهره بردار فراهم باشد.

او افزود: در نظر داریم در هر مجتمع خدمات رفاهی بهداشتی بین راهی، پمپ بنزین با مقیاس کوچک تعبیه کنیم تا گردشگران برای تأمین سوخت خودروهای خود در طول راستا مسئله ای نداشته باشند.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی گفت: ایجاد دفاتر اطلاع رسانی در کنار این مجتمع ها نیز یکی دیگر از برنامه هایی است که در دست بررسی داریم.

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: میراث آریا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1175

به "طرح احداث مجتمع خدمات رفاهی بهداشتی بین راهی در جاده چالوس و طالقان بررسی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح احداث مجتمع خدمات رفاهی بهداشتی بین راهی در جاده چالوس و طالقان بررسی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید