مدال برنز تیم میکس کامپوند ایران در کاپ آسیا

به گزارش هدا بلاگ، در نخستین روز از رقابتهای تیروکمان مرحله سوم کاپ آسیا در چین تایپه، تیم میکس کامپوند به مدال برنز دست یافت.

مدال برنز تیم میکس کامپوند ایران در کاپ آسیا

به گزارش خبرنگاران، در نخستین روز از رقابتهای تیروکمان مرحله سوم کاپ آسیا در چین تایپه تیم میکس کامپوند به مدال برنز رسید.

در این رقابتها تیم میکس کامپوند با ترکیب اسماعیل عبادی و مینو عابدی در مرحله مقدماتی پنجم شد. در مرحله حذفی بعد از یک دور استراحت به مصاف تیم هند رفت و با نتیجه 154 بر 153 به فزونی دست یافت و با نتیجه 152 بر 156 رقابت را به کره جنوبی واگذار کرد. تیم میکس کامپوند در مسابقه رده بندی با نتیجه 152 بر 147 ویتنام را شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

همچنین در سرانجام مرحله مقدماتی مرحله سوم کاپ آسیا و در بخش کامپوند انفرادی مردان اسماعیل عبادی ششم شد، نیما محبوبی در جایگاه چهاردهم ایستاد، امیر کاظم پور پانزدهم شد و مجید قیدی در جایگاه بیستم قرار گرفت.

در کامپوند انفرادی زنان نیز مینو عابدی هشتم شد، پریسا براتچی نهم شد، راحله فارسی در جایگاه دهم ایستاد و فرشته قربانی چهاردهم شد.

در ریکرو انفرادی مردان نیز صادق اشرفی دوازدهم شد، عرفان ارژنگ پور در سرانجام مرحله مقدماتی چهاردهم شد، میلاد وزیری بیستم شد و امین پیرعلی در جدول رده بندی مرحله مقدماتی سی و هفتم شد.

در ریکرو انفرادی زنان نیز پارمیدا قاسمی چهاردهم شد، شیوا شجاعی مهر بیست و سوم شد، مهسا بدخشان در جایگاه بیست و چهارم جدول رده بندی مرحله مقدماتی قرار گرفت و رویا نوریان بیست و هفتم شد.

در ریکرو تیمی مردان، ایران در مرحله مقدماتی پنجم شد. کمانداران کشورمان در مرحله حذفی در یک هشتم استراحت دارد و دور بعد باید برابر ویتنام به میدان برود.

در ریکرو تیمی بانوان نیز تیم ایران در دور مقدماتی ششم شد. این تیم در مرحله حذفی و در نخستین گام برابر هند به میدان خواهد رفت.

در میکس ریکرو نیز تیم ایران با ترکیب پارمیدا قاسمی و صادق اشرفی، در مرحله مقدماتی ششم شد. در نخستین گام از مرحله حذفی تیم ایران استراحت دارد و در دور بعد به مصاف تیم ویتنام می رود.

در کامپوند تیمی مردان، ایران در مرحله مقدماتی سوم شد. کمانداران بعد از یک دور استراحت مقابل ویتنام به میدان می فرایند.

در کامپوند تیمی بانوان، تیم ایران با قرار دریافت در جایگاه دوم مرحله مقدماتی، در مرحله حذفی مقابل کمانداران هنگ کنگ به میدان خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 110

به "مدال برنز تیم میکس کامپوند ایران در کاپ آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدال برنز تیم میکس کامپوند ایران در کاپ آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید