میثاقیان: حق پدیده رده هفتم یا هشتم جدول است، تنش ها کمتر شده است

به گزارش هدا بلاگ، سرمربی تیم فوتبال پدیده معتقد است حق این تیم قرار گرفتن در رده هفتم یا هشتم جدول است.

میثاقیان: حق پدیده رده هفتم یا هشتم جدول است، تنش ها کمتر شده است

به گزارش خبرنگاران از ساری، اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از ملاقات با نساجی گفت: این بازی پنجمی است که من همراه تیم هستم. می دانید در چه شرایط پرتنشی من به این تیم اضافه شدم ولی الان خداراشکر آرامش بیشتر شده و تیم هم بهتر شده است. مطمئناً فردا بازی خوبی ارائه خواهیم داد ولی حریف هم تیم با ریشه ای است. نساجی را مردم مازندران و خراسان دوست دارند و تیمی است که همواره در جایگاه های خوبی قرار گرفته است. البته سال جاری حق این تیم، جایگاهی که الان دارد نیست. مطمئنا این تیم روزهای خوبی را در پیش دارد.

وی اشاره نمود: بچه های ما نیز فشار زیادی را متحمل می شوند ولی با این وجود رو به جلو خواهیم بود و بازی خوبی را ارائه خواهیم داد. ساکت الهامی در تیم خوب کار نموده و تیم را در لیگ برتر نگه داشته است ولی تیم ما نیز تیم خوبی است و می دانیم بازی خوبی را ارائه می دهیم. بچه های ما هر روز بهتر می شوند و امیدوارم با پیروزی در لیگ شرایط بهتری پیدا کنیم.

وی درباره اینکه وعده داده تیمش در رده هفتم قرار می گیرد ولی تا به امروز یک گل هم به ثمر نرسانده است، توضیح داد: فشار روی بچه ها زیاد بود و هنوز تنش وجود دارد. این تنش مدام کمتر می گردد. بازی هفته موفقیت های خوبی داشتیم و می توانستم گل بزنیم. حق این تیم رده هفتم هشتم جدول است و کوشش می کنیم به آنجا برسیم. این تیم همواره جزو رده های بالای هفتم و هشتم بوده و امیدوارم بازی خوب برای انجام بدهیم.

سرمربی پدیده درباره مسائل اقتصادی این تیم و اینکه گفته شد، پولی برای سفر به مازندران نداشته، خطاب به خبرنگاری که این سوال را بیان کرد، افزود: شما از اول در پی این بودی که تیم را به حاشیه ببری. من خودم اهل اینجا هستم و اینطور نبوده است.

وی درباره غایبین تیمش در بازی فردا گفت: محسن ربیع خواه به علت مصدومیت در این بازی حضور نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3348

به "میثاقیان: حق پدیده رده هفتم یا هشتم جدول است، تنش ها کمتر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میثاقیان: حق پدیده رده هفتم یا هشتم جدول است، تنش ها کمتر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید