نعمتی: بدون توجه به اخبار ناامید کننده برای کسب سهمیه المپیک کوشش خواهم کرد

به گزارش هدا بلاگ، ملی پوش ریکرو بانوان گفت: هر چند شرایط برگزاری مسابقات پیش بینی شده در سال آینده به دلیل کرونا تعیین نیست، اما بدون توجه به هر گونه اخبار ناامید کننده، برای کسب سهمیه المپیک کوشش خواهم کرد.

نعمتی: بدون توجه به اخبار ناامید کننده برای کسب سهمیه المپیک کوشش خواهم کرد

به گزارش خبرنگاران، زهرا نعمتی درباره اعزام خود به مسابقات بین المللی امارات، اظهار کرد: این مسابقات برای افراد دارای معلولیت در دبی برگزار می گردد که به منظور ارزیابی سطح آمادگی خود با حمایت فدراسیون تیروکمان و کمیته ملی پارالمپیک سوم اسفند راهی امارات خواهم شد.

وی پیرامون این پرسش که برنامه ریزیها برای ارتقای سطح آمادگی شما جهت شرکت در مسابقات انتخابی المپیک چگونه است، گفت: برنامه ریزی اجرا شده از سوی فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک به گونه ای است که از نظر آمادگی بدنی حضور موفقی در آخرین مرحله مسابقات انتخابی المپیک در فرانسه داشته باشم.

نعمتی اضافه نمود: هر چند با توجه به شرایط کرونا، تعیین نیست سال آینده مسابقات پیش بینی شده برگزار گردد یا خیر، اما من امید خود را از دست نمی دهم و هر گونه اخبار احتمالی در مورد لغو مسابقات را نادیده می گیرم و تمرکزم را معطوف این مساله می کنم که مسابقات صددرصد برگزار خواهد شد.

وی در انتها اضافه نمود: کوشش من و سایر کمانداران این است که اوج عملکرد خود را در مسابقات پیش رو نشان دهیم تا در مسابقات انتخابی المپیک اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2480

به "نعمتی: بدون توجه به اخبار ناامید کننده برای کسب سهمیه المپیک کوشش خواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: بدون توجه به اخبار ناامید کننده برای کسب سهمیه المپیک کوشش خواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید