نیکوخصال: 70 هزار یورو به فدراسیون جهانی شطرنج بدهکاریم، سمیع زاده سرپرست است و مسئله ای برای فعالیت ندارد

به گزارش هدا بلاگ، سرپرست فدراسیون شطرنج گفت: بابت حق عضویت 70 هزار یورو به فیده بدهکار هستیم و این جزو تعهدات ما محسوب می شود.

نیکوخصال: 70 هزار یورو به فدراسیون جهانی شطرنج بدهکاریم، سمیع زاده سرپرست است و مسئله ای برای فعالیت ندارد

فرهاد نیکوخصال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شرایط این روزهای شطرنج ایران گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور، پرچم فدراسیون ما نیز مانند سایر فدراسیون ها نیمه برافراشته است و با دو سوم نیروها کار را جلو می بریم. ما طی ماه های آینده یکی دو مجمع انتخاباتی در استان ها را داریم و سعی مان بر این است که به سرعت و بدون اتلاف وقت شرایط برگزاری انتخابات را البته بعد از پایان شیوع کرونا در کشور به وجود بیاوریم تا شطرنج به ثبات مدیریتی برسد.

وی درباره انتصاب سرپرست دبیری فدراسیون که به عنوان مدیر فنی تیم های ملی شنا نیز فعالیت می کند، گفت: سمیع زاده سرپرست است و مسئله ای برای فعالیت در این بخش ندارد. البته نه تنها او به عنوان سرپرست فعالیت می کند، بلکه پست های خزانه داری، نایب رئیسی و امور بانوان نیز با سرپرست اداره می شوند. سرپرست نایب رئیسی که بازنشسته هم است، اما با صحبت هایی که داشتیم، فعالیت می کند تا ان شاءالله به زودی انتخابات برگزار شود.

سرپرست فدراسیون شطرنج درباره بدهی این فدراسیون به فدراسیون جهانی خاطر نشان کرد: ما بابت حق عضویت 70 هزار یورو به فیده بدهکار هستیم و این جزو تعهدات ما محسوب می شود. مکاتبات جدیدی در این باره با فیده نداشته ایم، اما از سوی طرف مقابل هم فشاری به ما وارد نمی شود و فکر می کنم می توانیم با تعامل این مسئله را حل کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 529

به "نیکوخصال: 70 هزار یورو به فدراسیون جهانی شطرنج بدهکاریم، سمیع زاده سرپرست است و مسئله ای برای فعالیت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکوخصال: 70 هزار یورو به فدراسیون جهانی شطرنج بدهکاریم، سمیع زاده سرپرست است و مسئله ای برای فعالیت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید