واکنش امیر قلعه نویی به قهرمانی پرسپولیس و ادامه لیگ ، به برخی ها نمی گردد گفت آدم!

به گزارش هدا بلاگ، ما می گوییم اول سلامت جامعه، دوم مسائل مالی که در این چند ماهه گریبانگیر مردم و قشر آسیب پذیر شده است و بعد از آن هم مسائل پسا کرونا است که دولتمردان باید فکری به حال آن نمایند.

واکنش امیر قلعه نویی به قهرمانی پرسپولیس و ادامه لیگ ، به برخی ها نمی گردد گفت آدم!

به گزارش خبرنگاران در حالی که قرار است لیگ برتر به زودی آغاز گردد اما همچنان برخی معتقدند ممکن است تا زمان آغاز مسابقات تصمیم دیگری گرفته گردد. امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان هم در تبادل نظر با برنامه گل طلایی رادیو جوان در مورد آغاز مجدد رقابت های لیگ گفت: اینکه ما مخالف یا موافق آغاز دوباره لیگ باشیم یک بحث است، بحث دیگر این است که وقتی مسئولان تصمیم می گیرند همه ما باید تمکین کنیم. مدیران باشگاه هایی که بیانیه دادند و خواهان تعطیلی لیگ شدند درباره قهرمان شدن یا نشدن تیمی حرفی نزدند اما برخی از دوستان حرکاتی می نمایند و وارد مسائل حاشیه ای می شوند تا خودشان را محبوب نمایند.

او ادامه داد: بحث من این است که آن عزیزانی که بیانیه دادند، گفتند به خاطر سلامت جامعه و دغدغه و مسائل پساکرونا لیگ را تعطیل کنید. حالا اگر فردا بگویند فلان تیم قهرمان است، خب قهرمان شده است. برخی از افراد که نمی دانیم به آن ها آدم بگوییم یا نه، دنبال مسائل دیگری هستند! ما می گوییم اول سلامت جامعه، دوم مسائل اقتصادی که در این چند ماهه گریبانگیر مردم و قشر آسیب پذیر شده است و بعد از آن هم مسائل پسا کرونا است که دولتمردان باید فکری به حال آن نمایند.

قلعه نویی در پاسخ به این پرسش که اگر سازمان لیگ مسابقات را تعطیل و پرسپولیس را قهرمان اعلام کند آیا او تمکین می نماید یا خیر هم شرح داد: بحث ما نیست. من یک مثال می زنم. یک لایحه به مجلس می رود و موافقان و مخالفانی دارد. وقتی لایحه تبدیل به قانون شد همه تمکین می نمایند. آن نماینده ای هم که مخالف بوده تمکین می نماید. در این یک سال و نیم چقدر در حق سپاهان ظلم و اجحاف شد؟ هر کسی هم که قهرمان شد مبارکش باشد اما من یک حرف دارم. در این مواقع که دیگر کشورها هم تجربه آن را نداشتند چه برسد به ایران و من امیر قلعه نویی، هر اتفاقی می افتد باید عدالت اجرا گردد. بالاخره یک سری تیم ها پایین و بالای جدول حضور دارند که شانس سهمیه دارند. یک سری تیم های لیگ یکی هم مثل مس رفسنجان هستند. اگر به لیگ برتر نیایند در حق شان اجحاف شده است.

سرمربی سپاهان درباره صحبت های هاشم بیک زاده که گفته بود در استقلال زمان قلعه نویی برخی از بازیکنان کم کاری می کردند هم اعلام کرد: ما در آن سال چند مشکل داشتیم و از یک جناح نبود. یک جناح از خارج از مجموعه استقلال بود که می خواستند ما را از استقلال دور نمایند. یک سری ها درون تیم بودند و از بیرون تیم خط می گرفتند. یک سری دغدغه های اقتصادی هم وجود داشت. من فکر نمی کردم درون تیمی به من اینطور ضربه بزنند. من همان موقع هم متوجه شدم اما گفتم شاید اشتباه می کنم و نباید آخرتم را بفروشم. من دو نمونه به شما بگویم. تیم هایی که من تحویل گرفتم مسائل زیادی داشتند اما ما نتایج خوبی گرفتیم. در 6 ماه اولی که در تراکتور بودم پولی نگرفتم. در زمان آقای آجرلو در چند ماه آخر حتی یک ریال هم پول نگرفتیم. همان سال در تراکتور سهمیه گرفتیم. در استقلال کلی مسائل داشتیم و محل تمرین نداشتیم و چند ماه پول نگرفته بودیم. خط هایی از بیرون دادند که هاشم بیک زاده پیش کریم بوستانی اعتراف کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 691

به "واکنش امیر قلعه نویی به قهرمانی پرسپولیس و ادامه لیگ ، به برخی ها نمی گردد گفت آدم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش امیر قلعه نویی به قهرمانی پرسپولیس و ادامه لیگ ، به برخی ها نمی گردد گفت آدم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید