پائیزه کتاب؛ فروش بیش از 180 میلیون تومان کتاب در سمنان

به گزارش هدا بلاگ، شمس ضحی دوست محمدیان در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران در سمنان، گفت: در این دوره از طرح یارانه ای کتاب 372 میلیون ریال یارانه به استان سمنان اختصاص یافته بود که بیش از 339 میلیون و 147 هزار ریال آن توسط دوستداران کتاب جذب شد.

پائیزه کتاب؛ فروش بیش از 180 میلیون تومان کتاب در سمنان

وی با بیان اینکه در طرح پائیزه کتاب 99 در استان سمنان 11 کتابفروشی برای مشارکت ثبت نام نموده بودند گفت: در مدت اجرای این طرح یک میلیارد و 846 میلیون و 418 هزار ریال کتاب توسط 10 کتابفروشی به متقاضیان کتاب در استان سمنان عرضه شد.

رئیس گروه فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان اضافه نمود: در پانزدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب به وسیله کتابفروشی ها سقف مجاز برای هر خریدار 25 درصد افزایش یافته بود و با این افزایش در این دوره هر خریدار می توانست تا سقف 200 هزار تومان کتاب خریداری نماید.

رئیس گروه امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان یادآور شد: در این طرح که با شعار دانایی مانایی برگزار گردید مخاطبان در مدت هفت روز و تا سی ام آبان با در دست داشتن کارت ملی مجاز به خرید کتاب از کتابفروشی های عضو این طرح بودند.

ووی توضیح داد: در طرح پائیزه کتاب 99 به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از سوی کتاب فروشی ها فراهم شده بود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1999

به "پائیزه کتاب؛ فروش بیش از 180 میلیون تومان کتاب در سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پائیزه کتاب؛ فروش بیش از 180 میلیون تومان کتاب در سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید