چون سرمربی تیم ملی سرمربی گرگان است این اتفاقات می افتد؟، حتی به وسیله فیبا پیگیری می کنیم

به گزارش هدا بلاگ، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با انتقاد از تصمیم فدراسیون بسکتبال در خصوص این تیم، گفت: با همه احترامی که برای طباطبائی قائلم، لازم باشد حتی از فدراسیون جهانی هم پیگیر حق و حقوق خودمان خواهیم بود و عقب نمی کشیم.

چون سرمربی تیم ملی سرمربی گرگان است این اتفاقات می افتد؟، حتی به وسیله فیبا پیگیری می کنیم

به گزارش خبرنگاران، جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان پس از پیروزی تیم بسکتبال ذوب آهن مقابل مهرام تهران، گفت: ابتدا جا دارد برد شیرین تیم مان را به همه طرفداران و دوستداران ذوب آهن تبریک بگویم. در هر صورت هفته گذشته قرار بود بازی ما مقابل شهرداری گرگان برگزار شود و طبق برنامه مسابقات فدراسیون روز پنجشنبه روز مسابقه بود که ساعت دو و پانزده دقیقه بعد از ظهر پیامی برای بنده به وسیله فضای مجازی آمد که این بازی باید به تعویق بیفتد که نامه ای از طرف دکتر طباطبایی بود.

او ادامه داد: من هم در این مورد با رئیس فدراسیون تماس گرفتم تا دلیل را بپرسم که ایشان گفتند تیم گرگان دیر به اصفهان رسیده و خسته است. من هم گفتم کجای جهان داریم که یک ساعت مانده به مسابقه بازی را به تعویق می اندازند. این مسائل باید خیلی زودتر به ارکان مدیریتی باشگاه اطلاع رسانی شود. باشگاه ذوب آهن پنجاه سال قدمت دارد و باید بیشتر از اینها قابل احترام باشد. روز پنجشنبه تعطیلات است و متاسفانه اصلا به ما اطلاع نداده بودند و یک ساعت مانده به آغاز مسابقه گفتند بازی به تعویق افتاد که باشگاه هم مانند سایر ادارات تعطیل بود، نتوانستیم برنامه های خود را هماهنگ کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اضافه نمود: من هم به همین دلیل به طباطبایی گفتم در هیچ کجای جهان یک ساعت مانده به بازی نمی گویند تیم مهمان خسته است و باید بازی را به تعویق انداخت. به تعویق انداختن بازی آن هم به این صورت، تنها برای زمان هایی است که بلایای طبیعی اتفاق افتاده و مشکل واقعا جدی است. کادرفنی من وقتی تمریناتش را برنامه ریزی نموده به گونه ای بوده که روز پنج شنبه بازیکنان در شرایط مسابقه باشند. تمرینات روز قبل تمرین سنگین نبوده و تنها در حد گرم کردن بوده است. اعتراض من هم به این موضوع بود که طباطبایی ناراحت شد و حتی بدون خداحافظی گوشی را قطع کرد.

محمدی با ابراز ناراحتی از این تصمیم فدراسیون بسکتبال گفت: ما به وسیله وزارت ورزش پیگیری کردیم که نامه زدند و ما را بازنده فنی اعلام کردند. چه دلیلی دارد تیم میزبان را از حق میزبانی اش منع نمایند؟ قرار است گرگان بازیکن خارجی اضافه کند؟ چون سرمربی محترم تیم ملی سرمربی گرگان است این اتفاقات می افتد؟ من نمی دانم! بنده ساکت نبودم پیگیری کردم، گرگان ساعت چهار پرواز داشته که لغو شده، اما قطعا چند ساعت قبل از زمان پرواز اطلاع رسانی می نمایند، چون پرواز حداقل سی نفر یعنی یک تیم است و حداقل چند ساعت قبل خبر می دهند. ما پیگیری می کنیم و می بینیم که ساعت هشت شب چهارشنبه این تیم در تهران اسکان داشته است. از هواپیمایی کشور پیگیری کردم که گفتند آخرین پرواز تهران به اصفهان دو پرواز بوده که یکی از آن ها ساعت یازده و ده دقیقه و یکی دیگر ساعت یازده و پانزده دقیقه در اصفهان نشسته است. تیمی که ساعت یازده و پانزده دقیقه در اصفهان بوده، حداکثر ساعت دوازده به هتل می رسد.

او گفت: تیم گرگان، اگر خسته بود پس چگونه همان روز در سالن آزادی اصفهان تمرین کرد؟ همه این مسائل باعث شده تا ما اعتراض کنیم ، چون تیم ما هم تیم قابل احترامی است. تیم ما دیر بسته شده و ابتدا خوب نبود اما دیدید که مقابل تیم مدعی و خوب مهرام چقدر خوب بازی کردیم و در تهران این تیم را بردیم. بنده تقاضا دارم که همه یاری نمایند، ما بسکتبال ذوب آهن را بعد از سال ها راه اندازی کردیم. بسیار کوشش کردیم تا مشکل این تیم رفع شود و از بلک لیست فیبا خارج شود. همه با هم مشکل چندین ساله را رفع کردیم تا سال جاری در لیگ باشیم و الان هم پای کار هستیم. تنها انتظار برقراری عدالت را داریم و از حقوق خود نمی گذریم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تاکید نمود: همه ما برای یک کشور و مجموعه هستیم ، کوشش می کنیم بسکتبال خود را از نظر کیفی پیشرفت دهیم. متاسفانه تا کنون هیچ گونه مکاتبه ای با باشگاه ذوب آهن انجام نشده تا دلیل این تصمیم گیری تعیین شود.اصلا ما مقصر باشیم، اما باید دعوت نمایند تا صحبت های خود را مطرح کنیم. با همه احترامی که برای رئیس محترم فدراسیون بسکتبال قائلم، ما درباره این موضوع کوتاه نمی آییم و از مراجع بالاتر پیگیری خواهیم کرد. حتی به وسیله فیبا هم که باشد پیگیری می کنیم تا حق خود را بگیریم و از حقوق خود کوتاه نمی آییم. اگر تیم هایی چون ذوب آهن سر پا باشند بسکتبال ایران پیشرفت می نماید. بنده برای اینکه اعلام کنم چقدر بسکتبال برای ما مهم است، شخصا در اولین بازی بعد از این تصمیم به تهران آمدم تا با آقای طباطبایی ملاقات کنم و نشان دهم که چقدر این رشته برای ما مهم است.

او در پاسخ به این سوال که فکر می نماید دلیل این تصمیم ها در فدراسیون بسکتبال چیست؟ اظهارکرد: بنده نمی دانم دلیل و بانی اصلی این تصمیمات چیست، اما اصولا این موضوعات به بحث نظارتی فدراسیون ها برمی شود.

محمدی در خصوص انتخاب جایگزین علیرضا منصوریان در تیم فوتبال نیز گفت: فعلا به جمع بندی نهایی نرسیده ایم، اما هر چه سریع تر فردی که بتواند به ذوب آهن یاری کند را انتخاب می کنیم تا با نتایج خوب دل طرفداران را شاد کنیم. البته در خصوص اینکه خارجی یا داخلی باشد هم تصمیم نگرفته ایم، سعی می کنیم بهترین گزینه انتخاب شود تا یاری حال ما شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 167

به "چون سرمربی تیم ملی سرمربی گرگان است این اتفاقات می افتد؟، حتی به وسیله فیبا پیگیری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چون سرمربی تیم ملی سرمربی گرگان است این اتفاقات می افتد؟، حتی به وسیله فیبا پیگیری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید