کشف شاهدانه مخدر در لگوی بازی بچه ها از مبداء اوکراین

به گزارش هدا بلاگ، سخنگوی گمرک گفت: همکاران امانات پستی گمرک، از یک بسته پستی که از مبدا اوکراین به کشورمان ارسال شده بود 90 دانه مخدر شاهدانه را کشف و ضبط کردند.

کشف شاهدانه مخدر در لگوی بازی بچه ها از مبداء اوکراین

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران به نقل از گمرک، سید روح اله لطیفی، سخنگوی گمرک گفت : همکاران بخش امانات پستی گمرک در جریان کنترل بسته حاوی اسباب بازی بچه ها که از مبدا اوکراین به کشورمان ارسال شده بود به وسیله ایکس ری متوجه مواد مشکوک به مخدر در بسته می شوند.

وی اضافه نمود: پس از بازگشایی بسته و کنترل بیشتر 90 دانه مواد مخدر شاهدانه که به صورت ماهرانه ای در کارت های بازی لگو جاسازی شده بود کشف و برای اقدامات قانونی با هماهنگی دستگاههای مسئول ضبط می گردد.

لطیفی یادآور شد: متاسفانه با تغییرات در بذر گیاه شاهدانه و کشت آن، انواع مواد مخدر نو فراوری می گردد که چندین برابر خطرناکتر و آسیب زاتر نسبت به شاهدانه های تغییر نیافته هستند.

وی اضافه نمود: عده ای سودجو و سوداگر مرگ، بذر این مواد را از کشورهای اروپایی به کشورهایی نظیر ایران منتقل می نمایند تا با تجارت مرگ، سود بیشتری کسب نمایند.

لطیفی تاکید نمود: گمرک در مبارزه و ممانعت از ورود مواد مخدر جدی است.

تعداد بازدید : 80

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3011

به "کشف شاهدانه مخدر در لگوی بازی بچه ها از مبداء اوکراین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف شاهدانه مخدر در لگوی بازی بچه ها از مبداء اوکراین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید