گلایه بازیکن سابق پرسپولیس از انصاری فرد

به گزارش هدا بلاگ، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس از انصاری فرد بابت نحوه جدایی از این تیم گلایه کرد.

گلایه بازیکن سابق پرسپولیس از انصاری فرد

به گزارش ، آدام همتی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در جابجایی نیم فصل از جمع سرخ پوشان جدا و با دریافت رضایت نامه راهی پارس جنوبی جم شد.

این بازیکن 25 ساله برای دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل وقت سرخ پوشان انجام داد و انصاری فرد، صدور رضایت نامه برای این بازیکن را منوط به بخشیدن مبلغ قابل توجهی از قراردادش کرد.

آدام همتی به خبرنگار خبرنگاران، گفت: اگر بگویم دریافتی ام از پرسپولیس چقدر بوده است، برخی خنده شان می گیرد. برای دریافت رضایت نامه جلسه ای را با انصاری فرد انجام دادم. او به من قول هایی داد، اما به آن ها عمل نکرد. شاید به خاطر اینکه من از کشور دیگری به ایران آمده ام با فرهنگ اینجا به خوبی آشنا نیستم، اما اگر من روزی قولی بدهم، روی آن می مانم.

او گفت: انصاری فرد به جز قول، یک توافق نامه هم به من داد و مبلغ بسیار زیادی را برای دریافت رضایت نامه بخشیدم. این مبلغ را نمی گویم، چرا که شاید برخی باور نکنند. اما همان پولی که قرار شد به من بدهند را هم ندادند. 3 ماه است که از پرسپولیس دا شدم و خبری نشده است. از پارسال هم هنوز طلب دارم. علاقه ای ندارم که این مسائل را در سایت ها و مصاحبه ها بیان کنم چرا که پرسپولیس را دوست دارم، اما من هم برای فوتبال، از یک کشور دیگر به ایران آمده ام.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 416

به "گلایه بازیکن سابق پرسپولیس از انصاری فرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه بازیکن سابق پرسپولیس از انصاری فرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید