گل محمدی: استقلال اتوبوسی دفاع می کرد، بازیکنانم تسلیم نشدند

به گزارش هدا بلاگ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در نیمه دوم استقلال را عقب نشاندیم ولی این تیم اتوبوسی دفاع می کرد.

گل محمدی: استقلال اتوبوسی دفاع می کرد، بازیکنانم تسلیم نشدند

به گزارش گروه ورزشی هدا بلاگ، یحیی گل محمدی بعد از تساوی پرسپولیس مقابل استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر در نشست خبری حاضر شد و به سئوالات هدا بلاگ پاسخ داد.

گل محمدی گفت: بازی جذابی بود. فکر می کنم طرفداران دو تیم لذت بردند. از بازیکنان خوب زمین هم بیش از این انتظار نمی رفت. نیمه اول پایاپای بود. در نیمه دوم تمام هدفمان کسب سه امتیاز بود. خیلی خوب بازی را آغاز کردیم و روی یک صحنه که جای سئوال بزرگی است که چرا این رخ داد، از دفاع ما رد شدند و به گل رسیدند.

وی اضافه نمود: بعد از آن استقلال موقعیتی نداشت. فشار خوبی برای گلزنی داشتیم و توانستیم با صبر و حوصله و پاس زیاد تیم رقیب را عقب بنشانیم. از بازیکنانم تشکر می کنم تا آخرین دقایق بازی جنگیدند و تسلیم نشدند. این برای تیم ما مهم بود. ایراداتی داریم که باید برطرف کنیم اما فشردگی مسابقات کار را سخت می نماید.

سرمربی پرسپولیس تاکید نمود: از طرفداران هم تشکر می کنم. با اینکه تیم ما عقب بود با تشویقشان به ما دلگرمی دادند.

گل محمدی درباره ضعف مدافعان کناری پرسپولیس در این بازی یادآور شد: مهدی شیری امروز روز خیلی خوبی داشت. من هنوز گل دوم استقلال را ندیده ام. چیزی که می گویم مشاهداتم از بازی است ولی در حمله مهدی شیری خیلی خوب بود و پاس خوبی داد. گل اول ما هم روی بازیسازی او بود. از مدافعان کناری انتظار داریم بیشتر در حملات باشند. سمت راستمان فعال بود ولی سمت چپمان کمتر نفوذ کرد. با تعویضی که کردیم ،محمد نادری توانست خیلی خوب از سمت چپ ما فشار زیادی بیاورد. باید بیشتر کار کنیم و بیشتر وقت بگذاریم بخصوص برای نفوذ مدافعان کناری.

وی درباره استوکس هم گفت: استوکس از آمادگی به دور بود. او در این چند روز فشرده تمرین نموده بود و چند هفته کار دارد که به فرم خوبش برسد. او بازی به بازی بهتر می گردد.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه تیمش باوجود حمله، موقعیت زیادی برای گلزنی خلق نکرد اظهار کرد: استقلال بعد از گل دوم، اتوبوسی و 10 نفره دفاع کرد. این کار را سخت می نماید. ما با صبر و حوصله کار کردیم. توانستیم به آن فضاها دست یابیم. روی گل دوم هم با پاس های خوبی که دادیم توانستیم پیروز باشیم. فکر می کنم با فشردگی خطوط استقلال راضی کننده بود. انتظار اینکه موقعیت زیادی خلق گردد، انتظار زیادی است. اینکه توانستیم فشار را دقیقه به دقیقه زیاد کنیم خوب بود.

وی پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر نقش بشار رسن و بازیسازی او در فرایند تیمی پرسپولیس گفت: گردش توپ ما بد نبود. نیمه دوم را خوب آغاز کردیم. گلی که استقلال زد کار را سخت کرد. اگر 5 دقیقه دیگر می گذشت و گل نمی زدند به گل می رسیدیم. فشار زیادی را روی دروازه حریف آوردیم. استقلال یک توپ آورد و گل زد.

گل محمدی در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هم یادآور شد: به اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال تبریک می گویم. اسکوچیچ مربی شناخته شده ای است و فوتبال ایران را می شناسد. باید به او یاری کنیم. ایرانی و خارجی فرقی نمی نماید. با تمام وجود به مربی تیم ملی یاری می کنیم. انشاءالله تیم ملی را به صندلی خوبی برساند.

سرمربی پرسپولیس درباره تعویض کمال و اینکه آیا تعویض او به معنای ناراضی بودنش از عملکرد این بازیکن است؟ گفت: قطعا اینطور نبود. تیم را با حضور بشار رسن هجومی تر کردیم. یک مقدار تغییر سیستم داریم وگرنه کمال بازی خوبی انجام داد.

گل محمدی در انتها اظهار کرد: یک تشکر همه از علی علیپور می کنم. او سه بازی نموده و دو گل زده، یک پاس گل داده و یک خطای منجر به گل گرفته است. البته چند موقعیت خوب را خراب نموده است. باید از این بازیکن حمایت گردد. علیپور کارش را خوب انجام می دهد و از او حمایت می کنم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 225

به "گل محمدی: استقلال اتوبوسی دفاع می کرد، بازیکنانم تسلیم نشدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: استقلال اتوبوسی دفاع می کرد، بازیکنانم تسلیم نشدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید