4 امتیازی که بلای جان استقلال می گردد!

به گزارش هدا بلاگ، مقدار نوشت: شاگردان فرهاد مجیدی در جدال با نساجی قائمشهر در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر، مقابل این تیم متوقف شدند تا مقدار امتیازات از دست رفته این تیم در پنج هفته اخیر به عدد چهار برسد. هرچند استقلالی ها به واسطه سه پیروزی ابتدای فصل خود همچنان در جمع تیم های بالانشین جدول رده بندی حضور دارند، اما این صدرنشینی به اعتقاد کارشناسان برای شاگردان مجیدی کاذب خواهد بود و دوام چندانی برای آبی پوشان مرکز ندارد.

4 امتیازی که بلای جان استقلال می گردد!

از دست رفتن چهار امتیاز می تواند زنگ خطر جدی برای مجیدی و کادر فنی او باشد، به ویژه در این فصل که طرفداران استقلال توقع موفقیتی بزرگ از آن ها دارند و معتقدند با هماهنگی به وجود آمده میان تیم مدیریتی و فنی استقلال زمینه موفقیت فراهم شده؛ به همین علت آبی ها باید ناکامی های فصول اخیر خود را جبران نمایند تا پس از مدت ها عنوان قهرمانی مسابقات را به دست آورند.

شاید در برهه فعلی دیگر تیم های مدعی لیگ از نظر جایگاه پائین تر از استقلال باشند، اما تیمی که سودای قهرمانی دارد نباید به این سادگی موقعیت های پیش روی خود را از دست دهد و فرصت سوزی کند. آبی های مرکز شاید امروز به واسطه توقف مدعیان بالاتر از آن ها ایستاده باشند، اما باید به این مساله نیز توجه داشت که هنوز بازی های سخت و طاقت فرسای استقلال فرا نرسیده و در صورت تداوم این فرصت سوزی به راحتی شانس کسب عنوان قهرمانی از دست خواهد رفت.

فرهاد مجیدی و همکاران او در کادر فنی استقلال باید این حقیقت را به تیم منتقل نمایند، تیمی در خاتمه فصل جام را بالای سر خواهد برد که به راحتی موقعیت سوزی نکند، اگر این واقعیت برای تیم تبیین گردد، آنگاه بازیکنان به سادگی از کنار موقعیت های به وجود آمده عبور نمی نمایند و با مسئولیت پذیری بیشتری در زمین ظاهر خواهند شد.

منتقدان بر این باورند، ممکن است چهار امتیازی که مجیدی در دو بازی اخیر استقلال از دست داد، در هفته های خاتمهی لیگ به شدت معادلات را برای آبی پوشان پیچیده کند و سرنوشت آن ها را به شکل دیگری رقم بزند تا رویای قهرمانی آبی های در فصلی که همه شرایط مهیاست نیز نقش بر آب گردد و استقلال دوباره سایه ناکامی را روی سر خود ببیند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3339

به "4 امتیازی که بلای جان استقلال می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 امتیازی که بلای جان استقلال می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید