آخرین تلاش های پرسپولیس و استقلال برای بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا، دفاعیات ارسال شد

به گزارش هدا بلاگ، دو باشگاه پرسپولیس و استقلال نواقص و دفاعیات خود در ماجرای کسب مجوز حرفه ای را بارگذاری و به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردند.

آخرین تلاش های پرسپولیس و استقلال برای بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا، دفاعیات ارسال شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، کنفدراسیون فوتبال آسیا چند روز پیش به دلیل مسائل و ایرادهای فراوان، خواهان ابطال مجوز حرفه ای سازی استقلال و پرسپولیس و حذف این دو تیم از لیگ قهرمانان آسیا 2022 شد. AFC البته 5 روز به این دو باشگاه فرصت داد تا دفاعیات خود را ارسال کنند.

امروز (دوشنبه) و در روز پایانی مهلت کنفدراسیون فوتبال آسیا این دو باشگاه اقدام به بارگذاری دفاعیات، توضیحات و نواقص خودکردند تا بلکه اندک امیدشان برای بازگشت به لیگ قهرمانان زنده بماند.

باشگاه استقلال در دفاعیات خود اعلام کرده که رفتار صادقانه ای داشته و پیش از این تمام مدارکی که دارای اصالت بوده را بارگذاری کرده است. این باشگاه همچنین در توضیحات خود اعلام کرده که بدهی قطعی به اشخاص نداشته و پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته نبوده و نواقص مدارک هم در مهلت سه ماهه ای که کمیته استیناف فدراسیون داده برطرف شده است.

پرسپولیس نیز مدارک لازم را جمع آوری و بارگذاری کرده است. صحبت هایی مبنی بر اینکه حسابرسی مربوط به این باشگاه آماده وارسال نشده مطرح شد اما مسئولان این باشگاه اعلام کردند چنین موضوعی صحت ندارد و همه مدارک لازم به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده است.

اکنون باید منتظر تصمیم نهایی AFC بود تا تعیین شود پرسپولیس و استقلال مجوز حضور در لیگ قهرمانان را به دست می آورند یاخیر.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3396

به "آخرین تلاش های پرسپولیس و استقلال برای بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا، دفاعیات ارسال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تلاش های پرسپولیس و استقلال برای بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا، دفاعیات ارسال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید