اجازه نمی دهیم زائران پیاده امام هشتم بدون اسکان و غذا بمانند

به گزارش هدا بلاگ، ایسنا/ براساس آخرین گزارشات منتشر شده، اجازه نمی دهیم زائران پیاده امام هشتم بدون اسکان و غذا بمانند.

اجازه نمی دهیم زائران پیاده امام هشتم بدون اسکان و غذا بمانند

حسین رضایی گفت: ما یک دوربین به نام دوربین امام رضا (ع) داریم که آمار ورود زائران را به صورت دقیق در اختیار ما می گذارد. ما در پی این نیستیم آماری اعلام کنیم که در کنار آن بتوانیم امکاناتی از دولت دریافت کنیم.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا (ع) ادامه داد: در حوزه زائران پیاده به غیر از جمعیت خدمتگزار زائران پیاده هیچکس دیگری نمی تواند آمار دهد، چون این آمار را ما ثبت می کنیم و از جزئیات ثبت نام و حرکت کاروان های پیاده تنها ما اطلاع داریم. در حال حاضر مطلعیم که از تایباد و تربت جام چه تعداد کاروان و زائر پیاده با یکدیگر حرکت می نمایند.

رضایی بیان نمود: البته پیش بینی کردن اشکالی ندارد، اما کسی نمی تواند به صورت قطعی بگوید چه تعداد زائر پیاده به مشهد مشرف می گردد. از ابتدای دهه پایانی صفر تا امروز 9000 زائر پیاده به مشهد مشرف شده اند و در حال حاضر نیز 40 تا 45 هزار زائر دیگر در مسیر قرار دارند.

وی گفت: پیک کاری ما در روزهای پایانی صفر است که آمار دقیق به تفکیک زن و مرد و بزرگترین و کوچکترین زائر را در اختیار داریم.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا (ع) با اشاره به اینکه پیش بینی ما ورود 700 هزار زائر پیاده به مشهد است، عنوان نمود: واحد اسکان ما آمادگی خدمت گزاری به 150 هزار زائر را دارد. در حال حاضر حدود 10 هزار اسکان برای زائران پیاده کمبود داریم.

رضایی اضافه نمود: اجازه نمی دهیم زائران پیاده امام هشتم بدون اسکان و غذا بمانند؛ تمام خدمه در کوشش هستند که بتوانند در این دهه به زائران امام رضا (ع) خدمت رسانی نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 20 شهریور 1402 بروزرسانی: 20 شهریور 1402 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3719

به "اجازه نمی دهیم زائران پیاده امام هشتم بدون اسکان و غذا بمانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجازه نمی دهیم زائران پیاده امام هشتم بدون اسکان و غذا بمانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید