از اسماعیل نژاد شکایت می کنیم، تشکیل کارگروه برای لیگ ضروری است

به گزارش هدا بلاگ، مدیرعامل باشگاه شهداب یزد در مصاحبه با خبرنگاران درباره 16 تیمی شدن رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: اگر فدراسیون کارگروهی متشکل از کارشناسان خبره والیبال را تشکیل دهد تا بر اساس آن، ارزشیابی ها انجام گردد، بحث کیفی و کمی مسابقات در نظر گرفته گردد و توانمندی بازیکنان به همراه داشته های باشگاه ها و همچنین سخت افزارهای استان ها مد نظر قرار گیرد، می توانیم تصمیم بگیریم که چند تیم می تواند در لیگ برتر شرکت کند.

از اسماعیل نژاد شکایت می کنیم، تشکیل کارگروه برای لیگ ضروری است

عباسعلی میرحسینی ادامه داد: باشگاه هایی می توانند در لیگ برتر حضور داشته باشند که حداقل 6 سال در مسابقات شرکت نموده اند و برنامه و هدفی همسو با فدراسیون دارند نه اینکه یک یا دو تیم فقط برای یک یا دو سال در مسابقات شرکت کند.

وی اضافه کرد: تیم هایی شایستگی حضور در لیگ برتر را دارند که نسبت به بدهی بازیکنان و مربیان خود پایبند باشند تا بازیکنان دیگر دغدغه مسائل اقتصادی نداشته باشند؛ در چنین شرایطی لیگ خوبی خواهیم داشت. اگر فدراسیون شرایطی را فراهم کند که تیم ها بر اساس آن می توانند در لیگ حضور داشته باشند، شاهد افزایش سطح کیفی خواهیم بود.

میرحسینی در پاسخ به این سئوال که آیا در حال حاضر با توجه به صحبت هایی که عنوان شد، لیگ برتر ظرفیت 16 تیم را دارد یا خیر؟ گفت: شرایط سخت است چرا که حدود 8-7 تیم از ابتدای سال به جذب بازیکنان مد نظر خود پرداختند و تقریباً 95 درصد بازیکنان لیگ رجحان در این تیم ها تقسیم شدند. سال گذشته شاهد بودیم که چهار تیم حداقل تیم هایی بودند که نسبت به سایر تیم ها 70 درصد عملکرد ضعیف تری داشتند.

وی گفت: هیچ گاه نمی خواهم نظر شخصی ام را اعمال کنم اما بهتر است نظرات کارشناسان خبره والیبال را از دل باشگاه ها جویا شوم و سپس تصمیم گیری کنم که لیگ برتر ظرفیت چند تیم را دارد. اگر آن زمان تصمیم بر این شد ظرفیت لیگ 20 تیم است، هیچ اشکالی ندارد اما سال گذشته شاهد بودیم که 5-4 تیم فاصله زمین تا آسمان با سایر تیم ها داشتند.

میرحسینی درباره حضور امیر اسماعیل نژاد در تیم پاس گرگان نیز گفت: با اسماعیل نژاد قرارداد بستیم، حتی مبلغی را نیز به عنوان پیش پرداخت دریافت کرد اما سپس با تیم پاس گرگان به توافق رسید. تیم شهداب به مقاومت شهداب یزد تبدیل شده و اگر مجوزهای لازم از نیروهای مسلح صادر گردد، ما نیز می توانیم به طور رسمی بازیکنان سرباز را به خدمت بگیریم. اسماعیل نژاد بدون هماهنگی از تیم جدا شد.

مدیرعامل باشگاه شهداب یزد تأکید کرد: طبق قانون، پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد، پایبند به قانون هستیم؛ قانونی که فدراسیون و کمیته انضباطی طی می نماید و ستاد کل نیروهای مسلح به ما این اجازه را خواهد داد. قطعاً از اسماعیل نژاد به فدراسیون شکایت خواهیم کرد.

وی در انتها گفت: امیدوارم همه اهالی والیبال دست به دست هم دهیم تا تیم های ملی والیبال در سالی که در پیش داریم، به خوبی مسابقات خود را پشت سر بگذارد و باعث سربلندی والیبال گردد.

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2824

به "از اسماعیل نژاد شکایت می کنیم، تشکیل کارگروه برای لیگ ضروری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اسماعیل نژاد شکایت می کنیم، تشکیل کارگروه برای لیگ ضروری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید