انتشار فراخوان پژوهشی سازمان سینمایی

به گزارش هدا بلاگ، فراخوان پژوهشی سازمان سینمایی با هدف ارتقای آثار سینمایی منتشر شد.

انتشار فراخوان پژوهشی سازمان سینمایی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، فراخوان پژوهشی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری منتشر شد این فراخوان با هدف ارتقای آثار سینمایی در سطح ملی و بین المللی، مساله یابی دقیق و گره گشایی از مسائل فعلی و یا تمهید راه چاره برای چالش های پیش رو سینمای ایران در 5 موضوع کلی با 37 اولویت پژوهشی منتشر می گردد.

معاونت توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی در ماه های گذشته، با اصناف و انجمن های سینمایی (به وسیله خانه سینما)، بیش از 45 دانشکده و پژوهشکده و بیش از 50 پژوهشگر و استاد دانشگاه مرتبط با حوزه سینما مکاتبه نموده و مسائل سینمای ایران را از دیدگاه تخصصی آنان جویا شده است.

تنوع و تعدد اولویت های پژوهشی دریافتی به حدی بود که شورای پژوهشی معاونت لاجرم نسبت به انتخاب موارد ضروری تر و یا حذف موارد تکراری و یا عناوین مشابه صورت گرفته در سال های گذشته، مبادرت ورزید و پس از تطبیق آن ها با احتیاج های اصلی سازمان سینمایی و سینمای ایران، در خاتمه فهرستی از مهمترین محورها و اولویت های پژوهشی ارائه کرد.

بدیهی است این فهرست، جهت گیری کلی پژوهشی سازمان سینمایی است و پژوهشگران می توانند در چارچوب محور ها و اولویت های ارائه شده، عناوین پژوهشی مد نظر خویش را اعلام نمایند تا در شورای پژوهشی، طرح و آنالیز گردد.

همچنین سرانجام نامه هایی که به اولویت های ذکر شده بپردازند و یا در چارچوب محور های پنجگانه به صورت خلاقانه به یکی از احتیاج های کاربردی سینمای ایران پاسخ دهند، در مقطع کارشناسی ارشد تا سقف 50 میلیون ریال و در مقطع دکتری تا سقف 100 میلیون ریال، مورد حمایت قرار خواهند گرفت. از این رو، از همه مراکز علمی و پژوهشی، اساتید، پژوهشگران، طلاب و دانشجویان برای همکاری در تحقق اهداف پژوهشی سازمان سینمایی کشور، دعوت به عمل می آید.

نمونه فرم پیشنهاد طرح اولیه و طرح نامه پژوهشی در آدرس اینترنتی https://apf.farhang.gov.ir/fa/deputy/appliedresearch موجود است و مهلت ارسال فرم درخواست طرح اولیه پژوهشی حداکثر تا 30 مهر 1399 خواهد بود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی این معاونت به آدرس https://apf.farhang.gov.ir مراجعه نموده و یا با شماره های 38512739 / 38512234 تماس حاصل بگیرند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1575

به "انتشار فراخوان پژوهشی سازمان سینمایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار فراخوان پژوهشی سازمان سینمایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید