بایدن و ترامپ درباره ایران اختلاف ندارند

به گزارش هدا بلاگ، کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه آمریکا سیستم استکباری دارد که از سوی اختاپوس های یهودی اداره می شود، گفت: از این رو امثال بایدن و ترامپ درباره ایران اختلاف ندارند.

بایدن و ترامپ درباره ایران اختلاف ندارند

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، لطف الله فروزنده استاد دانشگاه تربیت مدرس و کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه نباید به انتخابات آمریکا امیدوار باشیم، گفت: تفکر غرب گرا در کشور فکر می کند که ما اگر با غرب ارتباط برقرار کنیم، مسائل و مسائل حل خواهد شد و گمان می کنند در غرب اشخاص موثر هستند در صورتی که اصلاً اینگونه نیست.

وی با اشاره به اینکه آمریکا سیستم استکباری دارد که از سوی اختاپوس های یهودی اداره می شود و آنها دنبال چپاول و استکبار در دنیا هستند، اضافه کرد: این در حالی است که انقلاب اسلامی، ماهیت مردمی و عدالت محور دارد و رقیب گفتمان غرب است و ضمن آنکه مهمترین عنصر در انقلاب اسلامی هم مبارزه با استکبار دنیای است.

استاد دانشگاه تربیت مدرس شرح داد: بر این اساس، اشخاص و یا هر جریانی در آمریکا حاکم شود سرسازش با انقلاب اسلامی نخواهد داشت و بهتر است بگویم که انقلاب اسلامی تفکر آنها را قبول ندارد.

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: استراتژی آمریکایی ها استعمار و از بین بردن عدالت و به بند کشیدن کشورها است و هیچ فرقی بین دموکرات و جمهوری خواه نمی کند، فقط شیوه های آنها فرقی می کند از این رو فردی مانند ترامپ شعار جنگ می دهد و رقبای او با دستکش آهنی بر دست عوام فریبی می کنند در حالی که آنها اختلافی درباره انقلاب اسلامی ایران ندارند.

فروزنده همچنین با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیرامون منوط نکردن مسائل اقتصادی کشور به تحولات خارجی و انتخابات یک کشور، گفت: ایشان پیش از این خطاب به مسئولان فرموده بودند: مذاکره کنید، اما امیدی به غرب نداشته باشید و از ظرفیت های داخلی استفاده کنید، حال بعد از 8 سال فرمایشات رهبر انقلاب برای همه مردم روشن شده است.

وی گفت: اگر به توانایی ها و نیروهای داخلی توجه کنیم، کشور قوی خواهد شد و دشمن نیز عقب نشینی می کند و مسائل اقتصادی حل می شود؛ امیدواریم دولتمردان تغییر جهت بدهند اما متاسفانه هنوز این تغییر جهت را مشاهده نمی کنیم.

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1447

به "بایدن و ترامپ درباره ایران اختلاف ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن و ترامپ درباره ایران اختلاف ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید