برگزاری مسابقه نوآوری مسافر از طریق IATA

به گزارش هدا بلاگ، انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA)، با هدف تقویت ایده های نو، یک مسابقه برگزار می کند.

برگزاری مسابقه نوآوری مسافر از طریق IATA

انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) که به نام یاتا نیز شناخته می شود، اقدام به راه اندازی جوایز نوآوری استارت آپ (GAPS) در سمپوزیوم جهانی فرودگاه و مسافر کرده است. هدف از اعطای این جوایز، شناسایی ایده های پیشگام در زمینه تجربه مسافر از دیدگاه شرکت های استارت آپ است.

جوایز برندگان این مسابقه در اولین دوره GAPS که در آتن و در ماه اکتبر برگزار می شود، ارائه خواهد شد.

این مسابقه شامل بخش های متنوعی شامل تجربه های شخصی، راستایابی و حمل بار مسافر است. هدف از این مسابقه این است که ایده هایی را تقویت کنیم که از فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و بلاک چین بهره برده است.

نیک کارین، معاون ارشد بخش فرودگاه، مسافر، حمل بار و امنیت IATA، گفت:

با افزایش تعداد مسافرین در دو دهه آینده، باید از منظری متفاوت به این مسئله نگریست. جوایز نوآوری استارت آپ GAPS با هدف تسریع در فرایند شکل گیری ایده ی تاثیرگذار بعدی در تجربه مسافرت راه اندازی شده است.

سه فینالیست این مسابقه این فرصت را خواهند داشت که مقاله خود را در GAPS 2018 ارائه بدهند. این مسابقه، بستری منحصر به فرد برای معرفی ایده ها، راه حل ها، محصولات یا خدمات و در عین حال، توسعه روابط با ذینفعان مهم این صنعت است. برنده نهایی به مدت یک سال به عضویت برنامه مشارکت استراتژیک IATA در خواهد آمد.

یک هیئت از کارشناسان این صنعت، مسئولیت انتخاب مقاله برنده را بر مبنای ظرفیت آن در راستا تحول سفر مسافر، انتخاب خواهند کرد.

منبع: کجارو / traveldailynews.com
انتشار: 10 اسفند 1400 بروزرسانی: 10 اسفند 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3405

به "برگزاری مسابقه نوآوری مسافر از طریق IATA" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقه نوآوری مسافر از طریق IATA"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید