بیش از یک میلیون نفر در ناامنی غذایی در نیویورک

به گزارش هدا بلاگ، براساس آمار ها نیاز به میوه و مواد غذایی در نیویورک به بالاترین سطح نسبت به زمان همه گیری رسیده است.

بیش از یک میلیون نفر در ناامنی غذایی در نیویورک

بیش از یک میلیون نفر در نیویورک در ناامنی غذایی به سر می برند.

به نقل از سی جی تی ان، هزینه های زندگی در آمریکا به شدت افزایش یافته است، اما با وجود این، بسیاری از مواد غذایی در این کشور دور ریخته می شود. برخی از نهاد ها تلاش می کنند این مواد غذایی را دوباره بین مردم نیازمند توزیع کنند. جودی جیکوبز خبرنگار ما از نیویورک گزارش می دهد.

روزانه در هر شرایطی این کامیون به این مرکز توزیع مواد غذایی وارد می شود. بر اساس آمار ها نیاز به میوه و مواد غذایی در نیویورک به بالاترین سطح نسبت به زمان همه گیری رسیده است.

شهروند زنی در این باره گفت ما شاهد افزایش 25 درصدی بهای میوه هستیم. این بالاتر از زمان همه گیری است. حالا هم به خاطر تورم، همه گیری و بحران مهاجرت بسیاری از مردم نمی توانند نیاز های خود را برآورده کنند.

تحقیق اجرا شده نشان می دهد 68 درصد از مواد غذایی دور ریخته می شوند. در شهر نیویورک در حدود 54 درصد مواد غذایی در منطقه ها مسکونی دور ریخته می شوند.20 درصد آن ها مربوط به رستوران ها هستند. در مجموع 3.9 میلیون تن ماده غذایی راهی مکان های دفن زباله می شود. اما با افزایش نیاز به مواد غذایی این موضوع نیاز به اقدام فوری دارد.

یک کارشناس مواد غذایی در این زمینه می گوید: مردم باید بدانند این مواد غذایی از کجا به دست آن ها می رسد. اما مردم به این موضوع فکر نمی کنند. همه باید به این موضوع توجه کنند. باید یک رژیم غذایی سالم وجود داشته باشد.

نزدیک به یک میلیون نفر از مردم نیویورک با ناامنی غذایی روبرو هستند. کارشناسان معتقدند دخالت دولت در این موضوع نیاز است. این وضع سبب شده است گروه هایی تلاش کنند مواد غذایی را به روشی درست طبخ و در بخش های مختلف نیویورک و در بین نیازمندان توزیع کنند.

خبرنگاران بین الملل اروپا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 مهر 1401 بروزرسانی: 29 مهر 1401 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3585

به "بیش از یک میلیون نفر در ناامنی غذایی در نیویورک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از یک میلیون نفر در ناامنی غذایی در نیویورک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید