تجلیل از همراه اول بخاطر توجه ویژه به مسئولیت اجتماعی

به گزارش هدا بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه ای با رویکرد نقش مدیر حرفه ای در توسعه اقتصاد عصر دیروز دهم آذرماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا و با حضور مدیران سازمان ها، صاحبان برند، تولیدکنندگان و صنعتگران کشور برگزار گردید.

تجلیل از همراه اول بخاطر توجه ویژه به مسئولیت اجتماعی

از جمله اهداف این اجلاس می توان به افزایش شهرت سازمان و افزایش اعتماد عمومی، بهبود اقدامات مدیریت بحران سازمان، بهبود و ارتقای رابطه سازمان با سهامداران خود، افزایش وفاداری صداقت و روحیه کارمندان - ارتقای ایمنی و سلامت کارگران زن و مرد، تصمیم گیری آگاهانه تر بر اساس شناخت بهتر از انتظارات و توقعات جامعه، افزایش اطمینان پذیری و عدالت در معاملات به وسیله امور سیاسی مسئولانه - رقابت منصفانه و عدم فساد و همچنین یاری به دوام بلندمدت سازمان و توسعه پایدار اشاره نمود.

در دنیای امروز و شرایط کنونی اقتصاد و همچنین افزایش چالش های مالی و کاهش میزان اعتبار و اعتماد در جامعه، موضوع مسئولیت پذیری اجتماعی بسیار حائز اهمیت است.

سازمان ها، شرکت ها، نهادها و مؤسسات در سراسر دنیا از دولتی و خصوصی تا انتفاعی و غیرانتفاعی برای اثرات اعمال و رفتارشان نسبت به کارکنان، مدیران، سهامداران، مشتریان، محیط و جامعه متعهد و مسئول هستند و مسئولیت پذیری اجتماعی به دلیل حکمرانی خوب، مدیریت ریسک، کنترل داخلی، وضع مقررات و نظارت، تحول در نظام پرداخت، ارتقای تکنولوژی و فرآیندها، همکاری های بین المللی، شفافیت و تصمیم گیری آگاهانه تر بر اساس شناخت بهتر انتظارات و طبقات جامعه می تواند نقش مؤثری در اقتصاد جامعه داشته باشد.

در جریان برگزاری این اجلاس از همراه اول به عنوان یکی از رهبران مالی کشور و برندی که توانسته منشور مسئولیت پذیری اجتماعی را پیاده سازی و اجرایی کند، با اهدای تندیس و لوح زرین تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2210

به "تجلیل از همراه اول بخاطر توجه ویژه به مسئولیت اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از همراه اول بخاطر توجه ویژه به مسئولیت اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید