تصویب پیشنهاد پدافند غیرعامل استان ایلام در مرکز ، کارگروه امور فرهنگی و اجتماعی تشکیل شد

به گزارش هدا بلاگ، خبرنگاران/ایلام سرپرست پدافند غیرعامل استان ایلام گفت: تعامل با رسانه ها و نشست با اصحاب رسانه استان منتج به پیشنهادی مبنی بر ایجاد کارگروه رسانه ای در زیرمجموعه شورای پدافند غیر عامل استان ها شد که ما این پیشنهاد را به سازمان پدافند غیرعامل کشور انعکاس دادیم و خوشبختانه مورد تصویب قرار گرفت.

تصویب پیشنهاد پدافند غیرعامل استان ایلام در مرکز ، کارگروه امور فرهنگی و اجتماعی تشکیل شد

آیت قیصربیگی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به نقش مهم رسانه در تبیین موضوعات پدافند غیرعامل در بین مردم و مسئولان، اظهار کرد: بر این اساس در پدافند غیرعامل استان تحرک بخشی در حوزه رسانه در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه گفت: در این راستا تلاش کرده ایم با ایجاد کانال های متنوع اطلاع رسانی در پیام رسان های مختلف و با برگزاری نشست ها و تعامل بیشتر با رسانه ها ارتباط خود را با مردم و اصحاب رسانه بعنوان نمایندگان افکار عمومی بیش از پیش تقویت کنیم و از این راستا به تبیین نقش و جایگاه پدافند غیرعامل بپردازیم.

دبیر شورای پدافند غیرعامل استان از تصویب پیشنهاد پدافند غیرعامل استان ایلام در مرکز خبر داد و گفت: تعامل با رسانه ها و نشست با اصحاب رسانه استان منتج به پیشنهادی مبنی بر ایجاد کارگروه رسانه ای در زیر مجموعه شورای پدافند غیر عامل استان ها شد که ما این پیشنهاد را به سازمان پدافند غیرعامل کشور انعکاس دادیم و خوشبختانه مورد تصویب قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: در دستورالعمل نو که از طریق شورای عالی پدافند غیرعامل کشور تدوین و از طریق سازمان پدافند غیرعامل کشور ابلاغ شده به این مهم توجه شده است و کارگروه امور فرهنگی و اجتماعی به ریاست مدیر کل صدا و سیما و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر اعضا اضافه و ایجاد شد تا از این به بعد شاهد حضور پررنگ رسانه ها و اصحاب رسانه و خبرنگاران در موضوعات پدافند غیرعامل باشیم.

سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استان با اشاره به این موضوع که امروز دشمن با تحریم های ناجوانمردانه و جنگ اقتصادی و با بکارگیری سیستم های گسترده اطلاعاتی، پیام رسان ها و فضای مجازی جنگ روانی شدیدی علیه کشور برای فاصله انداختن بین مردم و مسئولان به راه انداخته است، گفت: در این زمینه ایجاد کارگروه امور فرهنگی و اجتماعی و متولی نمودن صدا و سیما و فرهنگ و ارشاد اسلامی (خانه مطبوعات) ذیل شورای پدافند غیرعامل استان ها می تواند نقش بسیار مهمی در فعال سازی بعد رسانه ای این حوزه و خنثی سازی القائات و نقشه های شوم دشمنان داشته باشد.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3100

به "تصویب پیشنهاد پدافند غیرعامل استان ایلام در مرکز ، کارگروه امور فرهنگی و اجتماعی تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب پیشنهاد پدافند غیرعامل استان ایلام در مرکز ، کارگروه امور فرهنگی و اجتماعی تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید