تولید آزمایشی 3نوع گیربکس جدید در نیرو محرکه

به گزارش هدا بلاگ، شرکت نیرومحرکه با اتکا به توان داخل و دانش مهندسان کشور، پیروز شده سه نوع گیربکس دستی واتوماتیک را طراحی و به مرحله تولید آزمایشی برساند.

تولید آزمایشی 3نوع گیربکس جدید در نیرو محرکه

به گزارش، داود اسماعیل پور، مدیر عامل نیرو محرکه ضمن بیان این مطلب با اشاره به برنامه تولید شرکت نیرو محرکه در سال جاری گفت: این شرکت با هدف توسعه قوای محرکه و عرضه محصولات اتوماتیک توسط ایران خودرو، تولید محصولات جدیدی از جمله گیربکس شش دنده دستی، گیربکس شش دنده اتوماتیک AMT، گیربکس شش دنده اتوماتیک AT و گیربکس شش دنده اتوماتیک DCT را در دستور کار قرار داده است.

مدیرعامل شرکت نیرو محرکه، اشاره کرد: گروه صنعتی نیرو محرکه از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی ایران خودرو به شمار می رودکه با اتکا به دانش طراحی، فناوری، نوآوری و ساخت انواع گیربکس دستی و اتوماتیک خودرو، انواع موتورسیکلت به ویژه برقی، قطعات قوای محرکه و ارایه خدمات صنعتی و آموزشی به دنبال ایفای نقش مؤثر در زنجیره تامین صنعت خودرو و خلق ارزش پایدار از طریق فروش داخلی و صادرات برای سهامداران و سایر ذی نفعان است.

اسماعیل پور طراحی و ساخت گیربکس شش دنده دستی MT 6 را از جمله محصولات جدید این شرکت خواند و اضافه نمود: این گیربکس با هدف بهبود قابلیت رانندگی، کاهش مصرف سوخت، بهبود تعویض دنده با استفاده از سینکرونایزر های دوبل و تریپل و سیستم تعویض دنده کابلی است که برنامه ریزی و فرایند تولید آن آغاز شده و در نیمه دوم سال جاری تولید آزمایشی آن کلید می خورد.

او در ادامه با اشاره به پروژه طراحی و ساخت گیربکس نیمه اتوماتیک AMT 6 اظهار کرد: که این پروژه جهت استفاده در خودرو های اقتصادی با هدف افزایش رضایت مشتری و راحتی رانندگی و کاهش مصرف سوخت تعریف شده است.

مدیرعامل شرکت نیرو محرکه شرح داد: خط مو، نتاژ گیربکس AT 6 در حال نصب است و تا سرانجام سال جاری به مرحله تولید آزمایشی خواهد رسید. از ویژگی های این محصول، سهولت در رانندگی و افزایش رضایت مندی مشتریان است.

او با اشاره به تولید محصولات آینده این شرکت، اشاره کرد: از دیگر محصولات آینده نیرو محرکه، گیربکس DCT 6 است. تولید این محصول نیز با هدف بهبود شتاب گیری و رضایت مشتری و هم چنین کاهش مصرف سوخت در مقایسه با سایر خودرو های گیربکس اتوماتیک اجرا شده که با طی مراحل نهایی، در سال 1401 صحه گذاری شده و در سال 1402 به مرحله تولید آزمایشی خواهد رسید.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1340

به "تولید آزمایشی 3نوع گیربکس جدید در نیرو محرکه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید آزمایشی 3نوع گیربکس جدید در نیرو محرکه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید